Тези, който разбират да кажат!!!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

gekobg
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Май 2012
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Май 2012, 23:24:51    Заглавие: Тези, който разбират да кажат!!! Отговорете с цитат

Здр.
Нов съм във форума видях че има теми за определяне на пола при корелите но реших да ви покажа и мойте когато ги купих от магазина ме уверяват че белия е мъжки а сивия женски но аз мисля че са женски и двете моля тези който разбират за малко помощ!!!









БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
_________________
☆Geko Tattoo☆
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Май 2012, 23:24:51    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

gekobg
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Май 2012
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Май 2012, 23:51:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма ли кой да ми каже бе хора





БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
_________________
☆Geko Tattoo☆
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

gekobg
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Май 2012
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Юни 2012, 19:22:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Никой ли няма да каже бе хора хайде нямали разбирачи тук
_________________
☆Geko Tattoo☆
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Юни 2012, 22:05:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Щом никой не казва, явно никой не е сигурен.
Съдейки по това, изглежда продавачът е прав. А какво те кара да мислиш, че и двете са женски?
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

gekobg
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Май 2012
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Юни 2012, 16:53:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Здр.
1-во по по-светлите бузи и 2-ро всяко тяхно обаждане не е на песен мелодия или нещо подобно.
Всеку път когато се обадат е крещене, викане и ДЕРЕНЕ.
Четох в другите теми, че ако бузите са по светли са женски и също ако крещят а не пеят.
За това мисля че са женски накрая ако и двете са жен..... ще се наложи да сменя или продам сивото ако някой има папагалче за даване може да си направим някаква далавера  съвсем здрави са и са много луди Smile !!!

П.П.:
Аааааааа забравих възраста им, 13 месечни са.
Сега се сещам да питам и друго на каква възраст си сменят бебешкото оперение

Админ: Ако имаш нещо да допълниш, използвай бутона Редактирай, вместо да пускаш поредни мнения!
_________________
☆Geko Tattoo☆
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Юни 2012, 21:45:29    Заглавие: Отговорете с цитат

На белия не му изглеждат толкова светли бузите. А и да ти кажа, моя мъжки е с толкова бледи бузи в момента...почти не се виждат. А е мъжки със сигурност - има си поколение. Smile Това с виковете е още по-несигурно.
На 13 месеца отдавна са си сменили бебешкото оперение и са си големи мъже и жени.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

gekobg
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Май 2012
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Юни 2012, 18:21:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Здр.
Все още не съм сигорен за пола им, следното което ми остана да пробвам е поколение ако искарат малки значи е така както казваше продавача от зоомаг..... Smile Благодаря ти за отделеното време и за отговорите ти Smile
_________________
☆Geko Tattoo☆
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

fallon_fallon
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2011
Мнения: 72

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Юни 2012, 0:14:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Сивата е женска според мен, но за светлото не мога да твърдя. Ако можеш да качиш по-ясни снимки, може и да е от полза. Колкото до виковете, в началото и мъжките, и женските са така. А някои просто си остават такива. Не е вярно, че само мъжките пеят, или, че пеят въобще. Зависи си от птицата. Виждала съм чудесни женски корели, които докарват изумителни мелодии и мъжки, които само си мълчат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

gekobg
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 28 Май 2012
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Юни 2012, 13:25:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Здр.
Значи за сивото съм на 95% сигурен, че е момиче а бялото мисля че е момче както ми каза и продавача в магазина имам още една снимка на, която се вижда че на бялото бузите са малко по тъмни (ако може това да се нарече белег в распознаването на пола) имам още една снимка, защото в момента не съм в БГ. ето снимката като се прибера ще направя хубави и ясни снимки Smile.





_________________
☆Geko Tattoo☆
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

fallon_fallon
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2011
Мнения: 72

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Юни 2012, 22:17:52    Заглавие: Отговорете с цитат

При тази мутация цветът рядко, ако не никога, е признак за пол. Само по поведението му можеш да го разпознаеш, преди да снесе яйце, разбира се . Мъжките са по-общителни, обичат да държат крилата си във формата на сърце и на обикалят наоколо, подскачайки смешно. Това поведение обаче се проявява след като съзреят, тоест след 9-я месец.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

koko/4
Напредва
Напредва


Години: 47
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Фев 2011
Мнения: 27

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Юни 2012, 16:41:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте .Корелата ми издава странни звуци на почти около 20 мин., значили че това е женска и е разгонена Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети