вълнисти папагали

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

dianna
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 02 Авг 2012
Мнения: 7

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Август 2012, 0:19:59    Заглавие: вълнисти папагали Отговорете с цитат

Четох много форуми,но никъде не успях да намеря отговор. Имам 4 вълнисти папагала не искам да ги уча на нищо кой знае какво просто искам малко да свикнат с мен. Имам ги от 3 месеца определено има напредък не се плашат като отида до клетката но само толкова, не ми позволяват да ги пипна и като видят ръка се плашат.Мога да ги пипна само вечер когато не са толкова активни.
Ще се приобщят ли към мен ако ги пипам всяка вечер или трябва да опитам друг начин? Предварително благодаря Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Август 2012, 0:19:59    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

dianna
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 02 Авг 2012
Мнения: 7

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Август 2012, 21:26:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде,моля ви се никой ли не може да ми помогне Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Gabito
Напредва
Напредва


Години: 23
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Фев 2012
Мнения: 25
Местожителство: Smolian

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Август 2012, 20:54:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Пипането късно вечер ще ти помогне но може да опиташ да ги пуснеш от клетката но не всичките едновременно а първо това което е най-спокойното. Ако не иска да се прибира като се качи на пръста ти и ти го внесеш в клетката тогава просто загаси лампите седни или легни някъде в стаята без да вдигаш шум и когато започне да се унася бавно се приближи до него и бавно без резки движения го хвани без да го плашиш или стискаш и леко го постави на някоя от кацалките в клетката.След няколко дни когато папагалчето вече ти разрешава да го прибираш тоест ти се доверява пусни всички папагалчета и като виждат как то ти се доверява и те ще започнат а и бездруго трябва да ги пускаш да летят из стаята всеки ден по поне час.[IMG]images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети