Вълнистите ми се бият

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

martin_
Нов
Нов


Години: 27

Offline
Регистриран на: 16 Авг 2012
Мнения: 9

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Август 2012, 0:01:26    Заглавие: Вълнистите ми се бият Отговорете с цитат

Imam dve valnisti papagal4eta ot okolko 2 godini no ot okolko 1 godina majkiq bie postoqno jesnskata 6tom se pribliji do nego.Kak da gi nakaram da ne se biqt i da po4nat da se 4iftosvat.Blagodarq predvaritelno!

Админ: Правила:
1.1. Писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
1.7. Заглавията на темата трябва да бъдат ясни и да показват основния проблем. Неприемливи са заглавия от рода на "Имам въпрос", "Проблем", "вапрос", "Помощ!!!!".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Август 2012, 0:01:26    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Август 2012, 8:45:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Не можеш да ги накараш. Ако я скубе или я наранява по някакъв начин, може би ще е по-добре да са разделени.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

martin_
Нов
Нов


Години: 27

Offline
Регистриран на: 16 Авг 2012
Мнения: 9

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Август 2012, 14:49:29    Заглавие: Re: Вълнистите ми се бият Отговорете с цитат

Да скубе я има и много кръв по крилото но мъжкия е много агресивен дори и с мен се бие и ми налита на бои но не съм сигорен дали са мъжки и женски моля те кажи ми ето и видео:http://vbox7.com/play:4b51cdb72e моля Ви кажете ми и вазможно ли е да се чифтосват! Пак благодаря ви предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Август 2012, 9:39:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма как да позная кой какъв е.
Възможно е да се чифтосват, но това те си го решават. Ако не се понасят, няма как да ги накараш да се заобичат. И щом се нараняват, замисли се дали не е по-добре да са разделени!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

kolevaivetka
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 19 Мар 2014
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Март 2014, 1:47:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Доколкото аз знам проблем е ако са две женски в една клетка.Разликата между мъжки и женски е в цвета на ноздрите над човката,т.е. Ако е мъжки е синьо,а при женските е бежово да кафяво
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

mihaela.nedyalkova
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 15 Фев 2018
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Февруари 2018, 13:14:12    Заглавие: Re: Вълнистите ми се бият Отговорете с цитат

martin_ написа:
Imam dve valnisti papagal4eta ot okolko 2 godini no ot okolko 1 godina majkiq bie postoqno jesnskata 6tom se pribliji do nego.Kak da gi nakaram da ne se biqt i da po4nat da se 4iftosvat.Blagodarq predvaritelno!

Админ: Правила:
1.1. Писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
1.7. Заглавията на темата трябва да бъдат ясни и да показват основния проблем. Неприемливи са заглавия от рода на "Имам въпрос", "Проблем", "вапрос", "Помощ!!!!".



Привет, най-доброто решение за момента е да ги разделите две отделни клетки или, ако клетката ви е с преграда и да не ги пускате по едно и също време навън. И ги наблюдавай дали се закачат игриво или кряскат един срещу друг Very Happy Ако видиш, че се закачат може пак да ги събереш, но не спирай да ги наблюдаваш!


SEO оптимизация
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

MissAglaya
Нов
Нов


Години: 35

Offline
Регистриран на: 18 Фев 2018
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Февруари 2018, 0:41:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Има много допълнителни аксесоари, които сеползват най-често към задвижването за автоматичните гаражниврати. Наскоро сменях моите и останах изключително доволен от високотокачество на продуктите и обслужването.<o></o>

Последната промяна е направена от MissAglaya на 16 Август 2022, 11:42:31; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

YassBG
Напредва
Напредва


Години: 33

Offline
Регистриран на: 19 Юни 2018
Мнения: 28

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Юни 2018, 10:44:05    Заглавие: Отговорете с цитат

и мойте се бият
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

TishoZZ
Нов
Нов


Години: 31

Offline
Регистриран на: 26 Ное 2018
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Ноември 2018, 13:09:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако искате да знаете откъде да купите евтини килими с отлично качество, мога да ви препоръчам тези. Лично съм гиизпробвала и просто нямам никакви забележки.<o></o>

Последната промяна е направена от TishoZZ на 01 Юни 2022, 17:34:58; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

TheIsco
Нов
Нов


Години: 34

Offline
Регистриран на: 02 Мар 2018
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Януари 2021, 20:46:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако търсите удобни и ефективни уредиза почистване на прозорци, мога да ви уверя, че няма да си дадете паритенапразно. Аз съм изключително доволна от тях.<o></o>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети