Проблем с корела

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Поли
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 12 Сеп 2012
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Септември 2012, 19:28:11    Заглавие: Проблем с корела Отговорете с цитат

Здравейте, имам корела от 5 години и последната една година, започна да се държи странно. Преди беше много добър, идваше при нас, играеше, радваше се а сега е малко агресивен. Може ли това да се дължи, че през повечето време е затворен в клетката а не е като преди 80% от времето беше пуснат? Преди имитираше звуци а сега само "вика"... Като чуе аларма на кола сега само се дразни а преди я имитираше... На какво се дължи това?

Също искам да попитам водите ли вашите корели на преглед при ветеринар, колко често го водите. Моя съм го водил 2 пъти до сега. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Септември 2012, 19:28:11    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

fallon_fallon
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2011
Мнения: 72

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Ноември 2012, 17:38:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Виждам, че сам си отговорил на въпроса си. Трябва да прекарвате повече време с корелата и да я пускате по-често и за по-дълго навън.

За воденето - ако има при кого да го водиш - добре правиш. В Пловдив не съм разбрала някой ветеринар да е специализирал в лекуването на папагали. Аз лично досега съм имала само един малък проблем с моята корела и сама се справих (е, и с помощта на един ветеринарен аптекар).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vladi17
Напредва
Напредва


Години: 21
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Яну 2013
Мнения: 38
Местожителство: nederland

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2013, 16:39:44    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм със fallon_fallon прекарвай повече време с нея
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети