Кога слагате папагала си да спи?
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Юли 2008, 22:30:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Завивай го, ако не се плаши много! Нагласяй се телевизора да изгасва сам след определено време!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Юли 2008, 22:30:49    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

pamito_t
Нов
Нов


Години: 31

Offline
Регистриран на: 31 Юли 2008
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Август 2008, 15:05:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми телевизора го нагласям, но искам да попитам един въпрос - От какъв материал да ушия това, с което ще го завивам?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

watson
Потребител
Потребител


Години: 38
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Апр 2008
Мнения: 54

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Август 2008, 17:41:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Тъмен, непрозрачен плат. Винаги оставяй едната стена на клетката отркита. Аз оставям задната, която е близко до стената, хем им влиза въздух, хем не им свети.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

kiko_vd
Нов
Нов


Години: 28

Offline
Регистриран на: 05 Авг 2008
Мнения: 24
Местожителство: vidin

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Август 2008, 21:43:16    Заглавие: Отговорете с цитат

сложи и покривало

RE:

Моят папагал сутрин става кам 7:30рна обед спи по 40 минути и вечер си ляга
кам 9:25 ! аз мисля че е нормално




Админ: Не пиши по няколко мнения едно след друго! Прочети правилата! Ползвай функцията edit!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Drilldo
Нов
Нов


Години: 25

Offline
Регистриран на: 17 Дек 2012
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Декември 2012, 3:04:01    Заглавие: Отговорете с цитат

pamito_t написа:
Как да продцедирам като клетката на корелата ми е точно до компютъра и вечер стоя много до късно и не мога да заспя бяз телевизор? А и няма как да я преместя в дръга стая... Някой може ли да ми помогне, защото не искам да я държа будна всяка вечер до 2 часа???

Аз прилагам следната хватка, обаче малко предистория. Живея в двустаен апартамент с наще и аз  свикнах с папагалите, но майка ми се буди от всичко и ги преместихме в един друг апартамент. Бяха 2 мъжки и постоянно им беше отворена клетката шаваха си караха се всичко им беше наред и най-вече си заспиваха и ставаха със слънцето. Тази идилия приключи когато едното папагалче умря и другото го върнахме в моята стая, което наложи някои промени, но пък ми е приятно защото попаднах в самотния цикъл работа-учене-легло-университет-работа. В началото ме беше страх да си пускам лампата, защото то почва да цирика на ниски тонове дори като е покрито. Сега установих, че като поспи 2 часа ако няма рязки шумове не се събужда. Когато си лягам, защото и аз си лягам в 3 най-рано, загасям всички светлини и му махам покривалото. Така то си спи, пък дори да се събуди заспива след минути. За покривало ползвам една плътна тъмносиня кърпа за баня, засега.. Когато изгрее слънцето папагалчето се събужда, и понякога го хващат дивите, затова не препоръчвам да отстранявате кърпата ако лесно се будите. Аз имам тренинг с едно хлапе дето играеше дота на тонколонки от 8 сутринта при бившата така че за мен е ок Smile Надявам се да съм ви помогнал с тази информация, постарах се да бъда изчерпателен. Ще се радвам ако някой разбирач знае повече от мен да ми даде някой съвет или да ми каже ако нещо правя грешно. Най вече търся отговора на един въпрос: Все пак сме в България, зима е, слънцето си ляга в 4 следобед и става след 14 часа... Колко е нормалното време, което трябва да спят папагалите? Благодаря за вниманието!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

elissabeth
Нов
Нов


Години: 37

Offline
Регистриран на: 06 Фев 2013
Мнения: 5

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Февруари 2013, 1:32:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Много се чудя какво да го правя това папагалче. Вечер като го слагам да си ляга го покривам, но като види покривката съска. Попринцип не ми се вижда страхлив, но ме притеснява да не го стресирам с това покриване вечер? Като го покрия и кротува, не се бунтува.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

vladi17
Напредва
Напредва


Години: 21
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Яну 2013
Мнения: 38
Местожителство: nederland

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2013, 19:21:26    Заглавие: Отговорете с цитат

един приятел имаше корела. която не искаше да я завиват но една вечер когато тя беше заспала той я загъна и сега не може да заспи без завивкта[IMG]images/smiles/icon_lol.gif[/IMG]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

BebsiBebz
Нов
Нов


Години: 33
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 17 Фев 2013
Мнения: 23

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2013, 23:21:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Покривам го около 22:00, най-късно в 22:30
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети