Раздяла на два вълнисти папагала.......помощ.

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

bagggo
Нов
Нов


Години: 44
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 13 Окт 2013
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Октомври 2013, 10:11:59    Заглавие: Раздяла на два вълнисти папагала.......помощ. Отговорете с цитат

Здравейте на всички днес ми се случи нещо гадно умря ми едното вълнисто папагалче  бяха две мъжко и женско но и бяха чифт тъка си ги купих от магазина гледам ги вече близо две години но днес женския умря .............сега не знам какво да правя мъжкия ще оцелее ли или ще умре и той   ........ да отида ли да му взема друга женска дали ще я прие ме или ще се бият не знам какво да направя моля са съвет не искам да изгубя и него.И ли да го оставя сам ........ кое ще е най добре за него.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Октомври 2013, 10:11:59    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Октомври 2013, 13:08:52    Заглавие: Отговорете с цитат

За него, както за всяко живо същество е по-добре да не е сам. А дали ще се разбират, това вече няма кой да ти каже. Зависи си от птичките.
И да го оставиш сам, това няма да е фатално, но определено с компания ще е по-щастлив.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

bagggo
Нов
Нов


Години: 44
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 13 Окт 2013
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Октомври 2013, 19:25:03    Заглавие: Отговорете с цитат

да и аз тъка мисля.  Благодаря ти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bagggo
Нов
Нов


Години: 44
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 13 Окт 2013
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Октомври 2013, 8:24:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Така взех си нов женски папагал от вчера вече са два за сега се гледат странно но чат пат седят един до друг и няма някакви сериозни разправии между тях .Мисля че ще се разберат и всичко ще е наред......................
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети