Нещо става с вълнисти те ми

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

GoGo16
Нов
Нов


Години: 23
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Яну 2014
Мнения: 4
Местожителство: кв. Левски Г , блок 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Януари 2014, 16:13:39    Заглавие: Нещо става с вълнисти те ми Отговорете с цитат

Нещо наистина става с вълнисти те ми , преди 5 дни си бяха тип топ пееха , летяха(имаха желание  ) , играеха си , а напоследък много рядко пеят , когато са пуснати вън само стоят на пръчката и не искат да се движат , а когато стане време да се прибират няма никакви проблеми с това . От сутрин да вечер така сме , нито играят , нито са енергични ,   но за сметка нa това ядът повече от  обикновеното, акото е добре и гризат повече костта от сепия . Ядът си обилно 3 пъти на ден , но ме притеснява това, че почти целия ден стоят накокошинени и нямат енергия . Моля ако знаете какво им е  много бих благодарен да отговорите , просто много се притеснявам за тях
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Януари 2014, 16:13:39    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

GoGo16
Нов
Нов


Години: 23
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Яну 2014
Мнения: 4
Местожителство: кв. Левски Г , блок 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Януари 2014, 21:02:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре мерси за  хубавите отговори много ми помогнахте . Защо никой не отговаря , преди около месец зададох въпроси те  и са видени много пъти , но защо не пишете .  
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

BebsiBebz
Нов
Нов


Години: 33
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 17 Фев 2013
Мнения: 23

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Януари 2014, 13:28:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам от какво би се породило това състояние, но щом те притеснява здравето им - заведи ги на ветеринар или поне питай защо се държат по този начин.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

toni83
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Фев 2014
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Февруари 2014, 20:27:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Имa ли рязък спaд нa темперaтурaтa в помещението в кото сa те?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети