Жако - възраст

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

veselka velikova
Нов
Нов


Години: 46
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 13 Мар 2014
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Март 2014, 19:19:11    Заглавие: Жако - възраст Отговорете с цитат

Здравейте,
много искам да си купя Жако, предлагат ми едно - на 2 години. Социализирано, говорело. От развъдник е ,и сега  е преместено в зоомагазина към развъдника. Има си пръстенче и всичките му там неща. Даже ми казаха, че му е правена днк-проба за пола. Искам да попитам - добре ли е като възраст или да си търся по-малко - под 2 години или на месеци????
Благодаря ви предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Март 2014, 19:19:11    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

veselka velikova
Нов
Нов


Години: 46
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 13 Мар 2014
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2014, 11:12:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Моля Ви помогнете, дайте ми малко инфо за жакото. Децата мрънкат за папагал а аз не мога да се реша да го купувам или не.......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ronii
Нов
Нов


Години: 34
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 05 Окт 2014
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Октомври 2014, 23:09:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Лично ако питаш мен когато пилето е по-малко по-бързо свиква с теб.
Но щом пилето говори и ти е грабнало погледа още когато си го видяла го вземи.
Нали знаеш важно е дали ще ти харесва. И един съвет как да определиш дали Жакото е възрастно или младо.
Ако очите са му чисто черни значи е младо следователно ако са с по-малко черно може да е възрастно или над 12 месеца.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети