Двойка корели с разлика във възрастта

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

brumbar
Нов
Нов


Години: 46
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2014
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Август 2014, 13:00:23    Заглавие: Двойка корели с разлика във възрастта Отговорете с цитат

Здравейте! Имам малък проблем и исках да го споделя за съвет - и двете ми корели, които имам отскоро ми хъскат и се опитват да ме гризнат през решетката. Клетката им е почти волиера, но са на закрито, само по хладно ги изкарвам навън. Не знам с това хъскане дали да ги пускам и как ще ги гоня... Да не би женската да е бременна, че ми хъскат, чух,че така пазели нещо.. Надявам се да станат двойка, познават се още от магазина и се разбират, тя е на година и половина, а той на шест месеца. Дали ще станат двойка, как мислите?Мъжкият пее много хубаво,изкарва и песнички, а женската хич не може милата.. - гласът й не се чува... Опасявам се, че така ще развали мъжката му песен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Август 2014, 13:00:23    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

nightingale
Модератор
Модератор



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 222

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Септември 2014, 23:29:16    Заглавие: Re: Двойка корели с разлика във възрастта Отговорете с цитат

brumbar написа:
Здравейте! Имам малък проблем и исках да го споделя за съвет ....... Да не би женската да е бременна.....


Не ми се вярва.
По- вероятно да е родила и да ги е скрила под вестника.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети