Вълнисто папагалче го е страх.

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Chris
Нов
Нов


Години: 23
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 06 Сеп 2014
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Септември 2014, 23:28:36    Заглавие: Вълнисто папагалче го е страх. Отговорете с цитат

Папагалчето ми е на ~4 години и не знам защо но все още го е страх от ръцете ми.... До мен е постоянно (на бюрото) и често слиза да ми гризе копчетата на клавиатурата и стой до ръцете ми без да го е страх но иначе като го доближа бяга. Пробвал съм да му дам храна от длан  и идва но не мисля че да го оставям да гладува е решението! Ако някой знае защо е така да пише strichauge
И още нещо на колко години му се появяват вълничките по перата защото на моя още са светло сиви?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Септември 2014, 23:28:36    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Ronii
Нов
Нов


Години: 34
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 05 Окт 2014
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Октомври 2014, 19:35:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Може да не е ръчно хранено самото пиле и да си го купил диво. Пробвай да му вземеш купичката и да я държиш в ръцете си и то да яде от нея и после пробвай да му даваш лакомство от ръка и така.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Budgie_Koki
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 15 Окт 2014
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Октомври 2014, 20:32:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Моето също се страхува от мен имам го от 3 месеца някъде ...иначе ми идва на ръката само ако съм го пуснала да лети из стаята в клетката го е страх от ръката ми . Когато е пуснат каца на клетката отгоре и си слагам пръста до крачетата му и то се качва на пръста ми и после идва на рамото ми Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети