Пол на вълнисто папагалче

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Budgie_Koki
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 15 Окт 2014
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Октомври 2014, 19:32:51    Заглавие: Пол на вълнисто папагалче Отговорете с цитат

Някои може ли да определи какъв е пола на папагалчето...понякога восковицата е синя, друг път розова, може би още е малко и не може да се определи...





Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Октомври 2014, 19:32:51    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Ноември 2014, 22:38:31    Заглавие: Отговорете с цитат

По-скоро си мисля, че е момче. Smile
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

martinash
Нов
Нов


Години: 33
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 28 Авг 2015
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Август 2015, 20:05:42    Заглавие: Отговорете с цитат


Здравейте! Малко повече от седмица си имам вълнисто папагалче. Искам да разбера на каква възраст еи съответно какъв пол е. В зоомагазина продавачката ми каза, че изглеждало катода е мъжко, но тук във форума прочетох, че мъжкарчетата са много активни, амоето папагалче е прекалено кротко и почти не му се чува гласа.  
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Ноември 2015, 19:02:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Нослето му е доста синьо, което ме навежда на мисълта, че е момче. За възрастта нямам как да се каже с точност.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Christine97
Нов
Нов


Години: 26

Offline
Регистриран на: 30 Май 2016
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Май 2016, 23:26:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и аз днес си взех вълнисто приятелче.От магазина ми казаха, че е женска, но носа му леко като че ли синее. Какво е вашето мнение ? Ии малко ме притеснява изпражненията му, защото са бая течни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

YassBG
Напредва
Напредва


Години: 33

Offline
Регистриран на: 19 Юни 2018
Мнения: 28

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Юни 2018, 9:57:08    Заглавие: Отговорете с цитат

как се определя
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

TishoZZ
Нов
Нов


Години: 31

Offline
Регистриран на: 26 Ное 2018
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Ноември 2018, 13:07:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Тези фототапетис животни самного яки, обаче не знам на какъв интериор биха подхождали. Вкъщи нямам нищо,което да напомня джунгли, а много искам да си взема с лъвове. Дали ще сеполучи?<o></o>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети