моя валнист папагал крещи

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

edislav
Нов
Нов


Години: 24

Offline
Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 3
Местожителство: SOFIA

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Юли 2013, 8:45:09    Заглавие: моя валнист папагал крещи Отговорете с цитат

здравейте аз имам вълнист папагал от януари 2013 до юни  всичко беше   идеално   и  изведнъш започа да крещи  папагала има едно  малко огледало и само  удриа по него . Прочетох в интернет че има периот на  размножаване.
                                             HELP ME
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Юли 2013, 8:45:09    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Юли 2013, 23:48:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно нормално.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Ronii
Нов
Нов


Години: 34
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 05 Окт 2014
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Октомври 2014, 19:57:12    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз съм на мнението че е напълно нормално.
И моят папагал да речем (Имам корела) си хваща купичката и започва да тряска по клетката с нея
Нормално е Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

велислава
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 06 Окт 2015
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Октомври 2015, 13:42:03    Заглавие: Отговорете с цитат

аз също имам 2 вълнисти всичко си им е наред поне от това което знам за отглеждането им и храната е добра нчмат буби клетката е голчма по цчл ден са пуснати не ги насилвам да се прибират и плодове и зеленчуци хапват наи много зелени чушки.обаче и двете са мъжки незнам дали това е проблем.от около седмица единия не спира да крещи ама нон стоп и незнам защо....малко помощ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Beauty_sunshine
Гост








\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Февруари 2018, 13:43:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Опитахте ли да покриете клетката, за да се успокои?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети