Проблем при Развъждане

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Амадини (Финки) : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

GeNIuS
Нов
Нов


Години: 35

Offline
Регистриран на: 21 Ное 2015
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Ноември 2015, 13:03:23    Заглавие: Проблем при Развъждане Отговорете с цитат

     
От 3 седмици имам 5 чифта зеброви амадини...на около 8-9 месеца са и са отглеждани на ято.Сега при мен ги отглеждам в отделни клетки по чифтове с размери 50/40/40 с харлупи 12/12/12 с отвор 4 см подложка сено... храня ги разообразно с :лудо просо,канарено семе, минерали,калции и прясни плодове и зеленчуци.Клетките са ми в къщата на светло прогрява и слънце и допълнително вечер на лунинисцентна лампа.В стаята е между 20-25 градуса.Та проблема ми е следния!Все още няма признаци за яйца и несъм забелязал да се ярат.Влизат в харлупите и даже нощтуват там.Пропускам ли нещто че все още нямам успех ? Моля помогнете !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Ноември 2015, 13:03:23    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

GeNIuS
Нов
Нов


Години: 35

Offline
Регистриран на: 21 Ное 2015
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Декември 2015, 19:26:44    Заглавие: Отговорете с цитат

колеги все още нямам успех някаква идея защо е така ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети