Купих си втори папагал и имам проблем.

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

wowgabi
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 25 Дек 2015
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Декември 2015, 19:29:11    Заглавие: Купих си втори папагал и имам проблем. Отговорете с цитат

Здравейте, имам мъжко папагалче и да кажем, че около година си седя сам, сега реших да му купя приятелка ивзех една млада женска. Когато я пуснах в клетката и двамата бяха стресирани летяха из нея подскачаха след известно време спряха и седяха в различни краища. След около 3о-тина минути така мъжкият отиде при нея и започна да я клъвка. Чудя се какво да правя понякога седят заедно един до друг той нищо не й прави само се чисти и подува после я клъвне един, два пъти. Най - вече не й дава да се храни гони я от крекерите и хранилките. Пробвах да им пусна флиртуващи вълнисти папагалчета да послушат, ефекта беше, че и двамата почнаха да пеят мъжкият почна да се подува и да целува крекера женската почака малко отиде при него той я поцелува и после пак я изгони. Някакви съвети дали имате какво да правя ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Декември 2015, 19:29:11    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети