Поведение на Вълнистите папагалчета

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

GoGo16
Нов
Нов


Години: 23
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Яну 2014
Мнения: 4
Местожителство: кв. Левски Г , блок 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Януари 2014, 21:50:38    Заглавие: Поведение на Вълнистите папагалчета Отговорете с цитат

Здравейте , от 3 месеца си имам вълнисти папагали и са супер домашни любимци , взимат от ръка , дават да се галят , изобщо са много забавни .Може ли да задам едно запитване към хората тук , които са по- запознати от мен за периода , в който папагалите  съзряват в отношение размножаването . Така забелязвам ,че моят женски папагал ,май е влязъл един вид в пубертета и е готов да създаде поколение . Изведнъж стана много по шумен от мъжкият , повече крещи , повече яде и всяка сутрин слиза долу на клетката и търси да се муши в някой ъгъл ,  все едно иска да се скрие да мъти ( не знам дали това е нормално )   така е от 3 дни . Забелязвам също ,че мъжкият усилено започва да стърже костта от сепията  и пие вода повече от обикновено . Иначе са много енергични !  Смята те ли че са готови за поколение ? Аз много искам да си имам малко пиленца
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Януари 2014, 21:50:38    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

GoGo16
Нов
Нов


Години: 23
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Яну 2014
Мнения: 4
Местожителство: кв. Левски Г , блок 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Януари 2014, 20:43:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой ще може ли да ми помогне
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

BebsiBebz
Нов
Нов


Години: 33
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 17 Фев 2013
Мнения: 23

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Януари 2014, 13:14:26    Заглавие: Отговорете с цитат

На каква възраст са ти папагалчетата ? Показват ли някаква привързаност един към друг ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

venceslava_@mail.bg
Нов
Нов


Години: 26
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Авг 2016
Мнения: 2
Местожителство: пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Август 2016, 21:40:25    Заглавие: Re: Поведение на Вълнистите папагалчета Отговорете с цитат

имам вълнисто папагалче от един месец .Каца ми на ръката и ядеше от нея ,но напоследък започна да хапе и не ми позвалява даа го доближавам
_________________
Обичай папагала си и той ще те обикне***
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес

Denima
Гост








\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Февруари 2018, 9:37:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей, Гого! Може да споделиш дали вече имате ново поколение Very Happy
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети