Хапещ Рино

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

mar4
Нов
Нов


Години: 43
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 29 Юни 2013
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Септември 2013, 21:52:57    Заглавие: Хапещ Рино Отговорете с цитат

Здраейте,
моят Рино е от 3 месеца при нас и лети от няклолко седмици лети свободно. Но ми прави впечатление, че когато се опитвам да му оворя клетката се мята да ме хапе. За съжаление единия път дори успя. Не знам как да го отуча. Доста стресиращо ми действа. Иначе каца на ръката ми, но като кацене започва да се хапе. Моля за помощ!
Прави ми впечатлени, че е доста нервен. Започнали са да му капят перата.  Започнал е доста настървено да хапе играчките си. Като цяло го усещам доста напрегнат и нервен.
_________________
https://www.facebook.com/pages/MBarova-Photography/187202464658927?ref=hl
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Септември 2013, 21:52:57    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

TheIsco
Нов
Нов


Години: 34

Offline
Регистриран на: 02 Мар 2018
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Март 2018, 23:41:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Всичкивидове конвенционална и активна мълниезащитаВарна на Mylniezashtita.eu, осигурена от висококвалифицирани специалисти.Изграждане на ефективни системи за защита от мълнии за различни, като тип иголемина обекти от изключителния представител на световни лидери впроизводството на високотехнологични уреди за защита от мълнии. Мълниеприемнциис различна скорост на изпреварващото действие. Качествено съвременно оборудванеи ефективна защита за дома или офиса, включително и за големите индустриалниобекти.<o></o>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети