Отглеждане на папагал (настаняване, клетка, хранене, къпане)
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : За всички птици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Август 2011, 23:24:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Да. Всъщност, преди няколко седмици почина едната ми амадинка, така и не разбрах от какво. Иначе другите са си добре.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Август 2011, 23:24:36    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Август 2011, 0:05:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Може ли да сложиш някоя снимка и дано птиците ти да живият още, амадинката може да е умряла от старост.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Август 2011, 0:42:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е от старост, защото беше едва на годинка. Дори не и стигнаха няколко дни да направи годинка. Утре ще пусна някои снимки.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Август 2011, 0:48:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Жалко много съжелявам
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Август 2011, 23:50:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето и обещаните снимки! Тъкмо имах повод да ги събера най-после.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Август 2011, 14:55:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Мишо снимките са прекрасни, чак и гларус в саксия имаш.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Август 2011, 1:00:37    Заглавие: Отговорете с цитат

minko_k2 написа:
Мишо снимките са прекрасни, чак и гларус в саксия имаш.

Благодаря! Той в тая саксия корени пусна вече. Зимата по цял ден кисне вътре.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Август 2011, 9:12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Той не е обезпокояван там и сигурно и за това седи там. Аз спирам да пиша по тая тема.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Harry
Нов
Нов


Години: 29
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Юни 2011
Мнения: 5

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Януари 2012, 16:54:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Лимончо както е кацнал там някой може наистина да го помисли за лимон. :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

larus_arg
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 19 Апр 2012
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Април 2012, 16:47:18    Заглавие: Здравейте Отговорете с цитат

Нова съм във форума и попаднах на тази статия, разгледах снимките на Мишо и имам въпрос към него.
Как е толкова чисто у вас при всички тия дребосъци? Много ми е любопитно, винаги съм искала да си имам хвъркато приятелче, но мисълта за цапането ме е спирала.
И те така свободно си щъкат навсякъде, не пооакват ли пейзажа?
Също ме интересува пускаш ли ги навън да летят? Това също ме е спирало, ако трябва да държа някоя птица само в клетка или вкъщи, ще ми е много жал че не мога да я пусна в небето, на което тя принадлежи.
Иначе са страхотни, изглеждат прекрасно и са толкова много, сигурно сутрин е страхотна симфония!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Април 2012, 18:27:59    Заглавие: Re: Здравейте Отговорете с цитат

larus_arg написа:
Нова съм във форума и попаднах на тази статия, разгледах снимките на Мишо и имам въпрос към него.
Как е толкова чисто у вас при всички тия дребосъци? Много ми е любопитно, винаги съм искала да си имам хвъркато приятелче, но мисълта за цапането ме е спирала.
И те така свободно си щъкат навсякъде, не пооакват ли пейзажа?
Също ме интересува пускаш ли ги навън да летят? Това също ме е спирало, ако трябва да държа някоя птица само в клетка или вкъщи, ще ми е много жал че не мога да я пусна в небето, на което тя принадлежи.
Иначе са страхотни, изглеждат прекрасно и са толкова много, сигурно сутрин е страхотна симфония!

Добре дошла!
Пускам ги да летят в стаята от време на време. Лятото по-рядко, защото почти цял ден са навън, на терасата. Докато са си в клетките имат гащи, които улавят повечето перушина и семки, а каквото падне навън - с метлата. Когато ги пускам цапат, разбира се. Слагам хартийки на 2-3 места, където обичат да се застояват (под библиотеката, под някои растения), и когато се приберат, просто хвърлям хартийките. Останалото - с малко вода и е почистено.
На открито не ги пускам. Няма да се върнат. Всъщност, направих няколко опита без да искам и едното се върна. Даже много искаше да се върне. Такъв зор беше да го „упътя“ къде е вратичката. Горкото искаше през решетките да влезе в клетката.
И да, искат свобода, но тук не е тяхното място. Трудно ще оцелеят. Изпуснах преди години две корели. Едната я улових след три дни, крайно изтощена, стресирана, проскубана...беше си пътник. Другата беше добър летец. Не можах да го хвана, но и не съм го виждал повече.
Пеят, викат най-вече, и не само сутрин - по всяко време. Но това им е хубавото.

Псевдонима ти от латинското наименование на гларуса ли идва?
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

larus_arg
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 19 Апр 2012
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Април 2012, 0:35:15    Заглавие: Отговорете с цитат


Добра менажерия си спретнал. Аз за момента се радвам само на синигерите на който направих хранилка на прозореца тази зима и са непрекъснато присъствие. Скоро ще се местя обаче, от къща отивам на 19тия етаж и там не знам кой ще ме посещава, най-вероятно само лястовиците, които имат глездо на единия балкон, един керкенез с който се запознах след като се удари в прозорците и поседя малко на терасата докато се осъзнае къде е и огромно количество гълъби, които живеят в подпокривното на блока.
Ако случайно не ми стигат, се замислям дали да не се сдобия и аз с някое пернато!
За сега ще разглеждам форума и ще събирам информация, пък ако реша да взимам нещо, ще се допитвам до можещите тук.
За ника си прав, от там идва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

simona264
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 03 Апр 2018
Мнения: 5

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Април 2018, 20:58:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Много полезна информация! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

iivanova0821
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 23 Май 2018
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Май 2018, 2:06:46    Заглавие: Отговорете с цитат

При търсене в дадена търсачка, повечето хора не достигат втората страница. Ако Вашият уеб сайт се съдържа в нея, голяма част от потребителите никога няма да стигнат до него. Чрез SEO оптимизацията сайтът Ви може да бъде изместен сред първите намерени резултати. Методът може да Ви помогне да привлечете повече посетители и да ускори развитието на Вашия бизнес. Научете как можете да направите това на https://optimystica.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

YassBG
Напредва
Напредва


Години: 33

Offline
Регистриран на: 19 Юни 2018
Мнения: 28

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Октомври 2018, 19:08:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Много полезна тема!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : За всички птици Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети