Как да качвам снимки?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Фотогалерия
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Октомври 2007, 10:07:45    Заглавие: Как да качвам снимки? Отговорете с цитат

Преди да качите снимка трябва да имате създаден поне един албум. Как да направите това прочетете в темата Как да създам албум?

Има два начина да качите снимки:
1. Директно да ги качите от своя компютър (за сега това не работи, поради липса на достатъчно пространство).
2. Да качите снимките от URL. За целта трябва първо да качите снимките си на някой хостинг за снимки. Ето пример за два от тях:

- www.imageshack.us - От бутона Преглед...
избирате желаната от вас снимка от компютъра си и натискате host it. Снмимката е вече качена, а URL-а, който ви е нужен е четвъртия (Direct link to image).

- www.imgshare.eu - Регстрирате се , влизате си в профила, избирате Качване на файлове и сбутона Преглед... избирате снимката. След това натискате Качи файловете. След кота снимката се качи изберете Мои файлове и копирайте URL кода на снимката (първия).

*Снмиките качени в дата.бг не се приемат от фотогалерията.
Ако има и друг сайт за хостинг на картинки, от който снимките се приемат от фотогалерията пишете в темата.

!!! За да сложите снимката във фотогалерията влезте в профила си, изберете @, а после Качи файл. Сложете URL-а на снимката в някое от полетете и натиснете Продължи. Остава само да изберете име на снимката и в кой албум да бъде тя.  Very Happy

Ако имате въпроси питайте в темата!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!


Последната промяна е направена от misho на 29 Януари 2008, 17:57:25; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Октомври 2007, 10:07:45    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

michondi64
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Октомври 2007, 19:58:18    Заглавие: Как да качвам снимки? Отговорете с цитат

Малко несъм наясно,за което се извинявам,но не мога да разбера как да кача снимка от албума в дадена тема Rolling Eyes Ако ми обясните ще съм ви много благодарен Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Октомври 2007, 21:36:45    Заглавие: Re: Как да качвам снимки? Отговорете с цитат

michondi64 написа:
Малко несъм наясно,за което се извинявам,но не мога да разбера как да кача снимка от албума в дадена тема Rolling Eyes Ако ми обясните ще съм ви много благодарен Confused

всъщност не знам дали можеш да поставяш снимки от галерията във форума,(това ще ти каже Мишо, администратора) а иначе за да качиш снимка тук правиш следното:
отиваш на http://www.data.bg/, там отгоре има меню Pictures, влизаш и пак най -отгоре има Upload-кликваш и от компютъра ти избираш снимка с Browse и я ъплоудваш. тя ще ти се отвори а под нея изписани много кодове, копираш този, който стои срещу phpBB/IPB Thumbnail и го пействаш в темата където искаш да сложиш снимката. дано да ти е ясно, ако има още нещо не се притеснявай да питаш. Very Happy
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

michondi64
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Октомври 2007, 23:08:19    Заглавие: Как да качвам снимки? Отговорете с цитат

Мисля, че ще се справя.Благодаря ти много че ми помогна Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

awesome1
Гост








\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Ноември 2018, 20:22:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Как да качвам нови снимки? Аз съм фотограф, но не точно птичар.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Фотогалерия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети