Тревожа се за Поли

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

StinSo
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Окт 2007
Мнения: 21

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Ноември 2007, 22:07:40    Заглавие: Тревожа се за Поли Отговорете с цитат

Тревожа се за поли защото вечер като го пускам от кафеза тои се качва на вратата и както си свири и вряка и спира и зацепва в една поза и не марда така около 5-6 мин.Някои можели да ми каже какво става.И такмо му пораснаха пера на грапчето и тои се опитва да ги оскупе.Аз всеки пат го спирам но някои ден няма да мога и пак ще ги ускупе моля ви се кажете някви витамини да му давам нещу.Даите някви савети
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Ноември 2007, 22:07:40    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Ноември 2007, 22:55:49    Заглавие: Re: Тревожа се за Поли Отговорете с цитат

StinSo написа:
Тревожа се за поли защото вечер като го пускам от кафеза тои се качва на вратата и както си свири и вряка и спира и зацепва в една поза и не марда така около 5-6 мин.Някои можели да ми каже какво става.И такмо му пораснаха пера на грапчето и тои се опитва да ги оскупе.Аз всеки пат го спирам но някои ден няма да мога и пак ще ги ускупе моля ви се кажете някви витамини да му давам нещу.Даите някви савети

Ами това със запепването в една поза предполагам не е опасно, може просто да си почива, щом си мълчи, какво пречи това? нали не правинищо обезпокоително? Колкото до скубането, не беше лошо първо да потърсиш във форума, вече има статия за това:
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=94
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Veronika
Активен
Активен




Offline
Регистриран на: 23 Сеп 2007
Мнения: 81
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Ноември 2007, 17:50:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди 10 години имах канарче което така зацепваше. Живя си 5 години въпреки това. мисля че това е някаква епилепсия при птиците и не е опасна,защото винаги си я предусещат и кацат някъде .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети