търся жако

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Архив обяви : Купувам
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Маргарита
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 06 Ное 2007
Мнения: 10
Местожителство: Плевен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Ноември 2007, 22:12:38    Заглавие: търся жако Отговорете с цитат

     Привет! За първи път пиша във форума и най-напред искам да поздравя всички! Пожелавам ви много усмивки и се радвам, че мога да съм сред вас!

     По темата: всички в къщи искаме да се грижим за папагал ЖАКО. Помогнете ми в търсенето и избора, ако можете. Интересува ме имат ли различия кралското и скалното жако по отношение поведение и възможност за обучение. Определено искаме да си купим питомно пиленце, но знам, че цените им са по-високи. Финансовите ни възможности са за цена до 1200 - 1300 лв. - имам ли шанс да намеря? Моля Ви, пишете ако знаете! Аз съм от Плевен. В зоомагазините тук не продават жако или поне в тези, които знам и съм посещавала. Нямаме проблем да се придвижим до където и да е. Интересува ме от къде и на каква цена мога да закупя клетка и всичко необходимо за нея.

     Благодаря на Entel за бързия отговор на личното ми съобщение, но за съжаление не разполагаме с такива средства. Иначе съм очарована от това, което видях в сайта, както и от челните му позиции в международната интернет класация! Поздрави за това, което правите и любовта, с която го правите!

     Простете, че бях малко по-подробна, но като за първи път....

     Надявам се много да ми пишете! Поздрави на всички!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Ноември 2007, 22:12:38    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

peter_m
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Авг 2007
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Ноември 2007, 22:36:16    Заглавие: Отговорете с цитат

За съжаление питомните кралски жака са на цена около 1600 лв. в момента и цената през последните няколко месеца върви нагоре. За диво цената ще е по-ниска.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Ноември 2007, 22:46:13    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=106
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Маргарита
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 06 Ное 2007
Мнения: 10
Местожителство: Плевен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Ноември 2007, 10:51:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря Ви, че така бързо се отзовахте на молбата ми! Ще чакам още писъмца! Хубав ден на всички!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

atanas
Активен
Активен


Години: 31

Offline
Регистриран на: 09 Окт 2007
Мнения: 110

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Ноември 2007, 15:03:05    Заглавие: Отговорете с цитат

моето жако е диво и го зех за 850 лв
_________________
Едно кралско жако - Додо Smile
И едни валнисти папагалчета - Кики и Коко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Маргарита
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 06 Ное 2007
Мнения: 10
Местожителство: Плевен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Ноември 2007, 17:56:08    Заглавие: Отговорете с цитат

atanas написа:
моето жако е диво и го зех за 850 лв

Имаш ли проблеми с опитомяването и социализирането?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

atanas
Активен
Активен


Години: 31

Offline
Регистриран на: 09 Окт 2007
Мнения: 110

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Ноември 2007, 15:03:41    Заглавие: Отговорете с цитат

ми в интерес на истината да имам проблеми трудно е да се опитоми но сенадявам да се справя
и добрата новина е че от седмица говори вече казва две думи
_________________
Едно кралско жако - Додо Smile
И едни валнисти папагалчета - Кики и Коко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

peter_m
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Авг 2007
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Ноември 2007, 18:15:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Не забравяй, че трябва да отделиш още някой лев при първоначалната инвестиция. Например най-ефтината клетка е от порядъка на 90 лв. Храна, Витамини, Калций  ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

atanas
Активен
Активен


Години: 31

Offline
Регистриран на: 09 Окт 2007
Мнения: 110

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Ноември 2007, 18:27:35    Заглавие: Отговорете с цитат

клетката ми е голяма при това много и я зех от вносителя на клетки от ямбол за 85 лв Wink
_________________
Едно кралско жако - Додо Smile
И едни валнисти папагалчета - Кики и Коко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Маргарита
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 06 Ное 2007
Мнения: 10
Местожителство: Плевен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Ноември 2007, 10:19:03    Заглавие: Отговорете с цитат

atanas написа:
клетката ми е голяма при това много и я зех от вносителя на клетки от ямбол за 85 лв Wink


Като тръгна да купувам ще ми кажеш ли къде мога да намеря този с клетките? Много ти благодаря предварително!
Иначе, така като си говорим в къщи, по-добре да съберем още малко пари и да вземем питомно, щото като ни липсва опит да го възпитаваме, дивото може и да си остане дивак. Плюс това малко ме плаши колко са се наострили децата да му се радват...
Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Маргарита
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 06 Ное 2007
Мнения: 10
Местожителство: Плевен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Ноември 2007, 10:59:07    Заглавие: Отговорете с цитат

peter_m написа:
Не забравяй, че трябва да отделиш още някой лев при първоначалната инвестиция. Например най-ефтината клетка е от порядъка на 90 лв. Храна, Витамини, Калций  ...


Прав си. Аз имам представа, щото до сега съм гледала 1 малък александър /отлетя.../ и една пенантова розелка Чоки /запуши му се хранопровода и почина/.  Рева беше голям!!!
Освен това преживях и смъртта на любимото си куче Рекс /източно европейска овчарка/ - прегази го кола... Още плача за него.
След 3 месеца осинових една малтретирана немска овчарка - Теди. Сега е супер куче! Като я взехме опашката й беше постоянно подвита.Сега е много бойна, има страхотно самочувствие!
Та идеала ми за любимци е комбинацията куче и папагал. Уточнявам, че пиленцето ще е в апартамента, а кучето е на вилата.
Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Маргарита
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 06 Ное 2007
Мнения: 10
Местожителство: Плевен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Ноември 2007, 11:01:47    Заглавие: Отговорете с цитат

atanas написа:
ми в интерес на истината да имам проблеми трудно е да се опитоми но сенадявам да се справя
и добрата новина е че от седмица говори вече казва две думи



Браво!!! Значи си страшен възпитател!

Модератор: Ще ви помоля да не пускате последователно няколко мнения, а да използвайте функцията "Edit"!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

atanas
Активен
Активен


Години: 31

Offline
Регистриран на: 09 Окт 2007
Мнения: 110

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Ноември 2007, 18:56:46    Заглавие: Отговорете с цитат

маргарита ми аз си зех жакото откадето си зех и клетката от ямбол шото не е толкова далеч от бургас и оттам намерих Smile и имаше еидн гараж само с клетки и още полвин
_________________
Едно кралско жако - Додо Smile
И едни валнисти папагалчета - Кики и Коко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Маргарита
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 06 Ное 2007
Мнения: 10
Местожителство: Плевен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Ноември 2007, 20:31:49    Заглавие: Отговорете с цитат

atanas написа:
маргарита ми аз си зех жакото откадето си зех и клетката от ямбол шото не е толкова далеч от бургас и оттам намерих Smile и имаше еидн гараж само с клетки и още полвин



Ей, благодаря ти! Като дойде време ще ми кажеш къде точно да ида. Аз за сега съм намерила жако в Хасково, явно ще бродя из Южна България. Разкажи малко как започна да говори Додо. Свирка ли си мелодии? А ръмжи ли когато е уплашен?Пиши.
Мерси за инфото! Приятна вечер
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

atanas
Активен
Активен


Години: 31

Offline
Регистриран на: 09 Окт 2007
Мнения: 110

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Ноември 2007, 22:18:04    Заглавие: Отговорете с цитат

предлагам ти дами пишеш в скайп шото тфа се пак е тема за купувам а не трябва да я палним със различни мнения (оффтопици)

rimsss е скайп=а ми
_________________
Едно кралско жако - Додо Smile
И едни валнисти папагалчета - Кики и Коко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Купувам Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети