Айде де само за кокошки. гъски и папуняци ли ще си говорите.

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Кошче (ненужни теми)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Jokata
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Ноември 2007, 20:41:44    Заглавие: Айде де само за кокошки. гъски и папуняци ли ще си говорите. Отговорете с цитат

Не ми казвайте че само от папагали разбирате


Това въпрос ли е?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Ноември 2007, 20:41:44    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

Jokata
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Ноември 2007, 20:59:34    Заглавие: Айде де ,... Отговорете с цитат

Май не се знае нищо,...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Ноември 2007, 21:10:14    Заглавие: Re: Айде де ,... Отговорете с цитат

Jokata написа:
Май не се знае нищо,...

Чакаме те ти да ни открехнеш, ние сме си малко прости хорица....
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

michondi64
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Ноември 2007, 23:33:56    Заглавие: Айде де ,... Отговорете с цитат

Ами ние се интересуваме от всякакви животни Мен специално ме интересува отглеждането на крави,щото много ги харесвам.Ако имаш някаква информация за тях ще съм ти благодарен да я споделиш   Но всепак това е сайт за ПТИЦИ,така,че не се очудвай,че са такива коментарите
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Jokata
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Ноември 2007, 1:26:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Именно за това говоря, това е сайт за птици,... Не само за папагали. За това кажете нещо и за друг вид пойни птици, а не за декоративни (финки, амадини, папагали и тн...).

Все пак не трябва да копираме всичко от енциклопедий и книжки.  И някой индивиди да се правят че много знаят и разбират от целия живот на папагала без дори да имат нужната практика.
Да не говорим че се правят  на многознайковци и объркват хората с грешните си представи за поведението на птицата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Ноември 2007, 1:36:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Jokata написа:
Именно за това говоря, това е сайт за птици,... Не само за папагали. За това кажете нещо и за друг вид пойни птици, а не за декоративни (финки, амадини, папагали и тн...).

Все пак не трябва да копираме всичко от енциклопедий и книжки.  И някой индивиди да се правят че много знаят и разбират от целия живот на папагала без дори да имат нужната практика.
Да не говорим че се правят  на многознайковци и объркват хората с грешните си представи за поведението на птицата.

Тука предпочитаме да говорим ясно за нещата."Някой" за който говориш си има ник най-малкото, използвай го.
Тук има статии за друг вид птици
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewforum.php?f=29
Повечето от нас гледат папагали и за това говорим за тях повече, от това разбираме. Не сме длъжни да пишем за неща, които не разбираме или не искаме.Никой не те кара да четеш и да участваш във форума. Ние си го харесваме.Постът ти е елементарен, груб и безсмислен. Обиждаш хора, които са си правили труд да направят нещо, а не само да публикуват анонимни мнения.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Jokata
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Ноември 2007, 2:04:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Защо да е елементараен, нали всички трябва да имаме обща култура.
Гледай не се заяждам, но ми стана много глупаво не знам кой беше написал точно, но може би и ти твърдиш така,... че не ртябва да се режат крилата на папагала, че не трябва да се бърка в клетката, че трябва да се държиш с него така че все едно е на по високо интелектуално ниво от твоето,... именно за това се питах.
Хвърлиха ме в тъч линията, след като прочетох един коментар за това че след като са направени всичките тези процедури , доверието на папагала се е изгубило тотално - назад със 100 години.
Аз смятам обратното че след като е направено всичко това, ще се изгради доверието много по - бързо. Той ще свикне с мисълта че не може да лети, ще разбере че няма да му сторя нищо лошо като сум в непосредствена близост до него,... Аджаба, я ми кажи?
Кога ще стане това, като той е с цяло крило не спират въртежите из цялата къща, докато не изляза от стаята. Да не говорим за правенето на пук и хапането,...
От както съм го постригал нямам такива проблеми,...
Имам папагала от 1 месец - яде ми от раката, каца ми на пръста,...
Кажи ми на какво се дължи тази промяна, ако не на това което написах по - горе
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Ноември 2007, 8:02:54    Заглавие: Отговорете с цитат

jo, мисля че темата е за Кошчето.
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Ноември 2007, 12:17:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Entel написа:
jo, мисля че темата е за Кошчето.

jo подкрепям Ентел. Това тук е офтопик или за кошчето. Не ми се занимава повече.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Ноември 2007, 13:51:11    Заглавие: Отговорете с цитат

<A>Jokata ако имаш да ни кажеш нещо интересно за която и да е птица има създаден раздел за статии и интересни факти.Но неможеш да упрекваш хората затова че имат или нямат интерес към някое животно.

<A>Entel и bubulina ще обсъдя въпроса с Мишо.

_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Ноември 2007, 15:03:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Jokata! Това е форум за всякави птици - не само за папагали, но всеки пише за това, от което разбира. Никой не е длъжен да пише за други птици. Като знаеш много - пиши, да се научим и ние.
А кой е многознайкото...много мога да поспоря с теб.

А за подрязаните крила - просто нямам коментар! Постави се на мястото на папагала! Все едно някой да ти отреже краката, за да не бягаш и така по-бързо ще се сближите. Много ме съмнява!

Правилата са, за да се спазват! Имай малко уважение към другите хора! Заключвам темата, че да несе караме!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Кошче (ненужни теми) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети