Нека се запознаем
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Offtopic / Да си поприказваме! : Потребители
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Ноември 2007, 19:47:40    Заглавие: Нека се запознаем Отговорете с цитат

Предлагам всеки от пишещите във форума да се представи тук на останалите.
Аз ще започна първа:


Казвам се Йорданка и живея в Стара Загора. Уча ветеринарна медицина в Тракийския Университед. Интересувам се от птици домашни и диви.
Имам две корели- Чочо и Галя, две морски свинчета -Оли и Оскар, костенурка- Дончо ,а приятеля ми с който живея има няколко гущера .
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Ноември 2007, 19:47:40    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Ноември 2007, 20:31:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм Любов, на 28 години съм.Завършила съм психология, работя в застрахователния бизнес.Обожавам животните, отглеждам птици-2 пойни папагала и 3 канара.Гледам също и рибки.Много  се увличам по  автомобили-имам предвид по всичко свързано с тях-двигатели, тунинговане и т.н.Зодия Везни съм и като техен представител съм болезнен естет и кипя много бързо (но и бързо ми минава) Мога да гледам сълзливи филми и понякога дори човешки драми без да ми мигне окото, но откачам ако някой нарани животно.Моя приятел е алергичен към козината на животните и само по тази причина, в нас не е зоопарк (макар че е ставало)

_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Ноември 2007, 20:52:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм Михиал Николов (Мишо) от Ямбол, живея в Бургас. На 15г. съм харесвам птиците (всякакви), биатлона, обичам да правя сайтове (HTML, XHTML, CSS),  C++, Photoshop, футбол и още много.
Имам 10 птици - 3 корели (Мишо, Перчем и Лорито), 3 вълнисти (Пиля, Пильо 2 и Аби), 2 амадини (амадин и амадинка) и 2 канарчета (Лимончо и Тинчето). Също така и един хамстер - Джиджо 2.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

michondi64
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Ноември 2007, 21:43:08    Заглавие: Нека се запознаем Отговорете с цитат

Аз се казвам Мирослав Берчев,от Мизия.На 43 години съм но изглеждам на 33 Работя в Електроразпределение-Столично.Имам 10 зеброви амадини,от които две двоики в момента мътят.Две канарчета с които много си играем,и аквариум с рибки които гледам от 17 години.Нямате си представа как ме запалихте на темата папагали.В най-скоро време,ще ви се похваля,че имам! Хобито ми е да гледам филми,музика и спорт
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Ноември 2007, 21:48:35    Заглавие: Re: Нека се запознаем Отговорете с цитат

michondi64 написа:
На 43 години съм но изглеждам на 33



Това да се чува.
Приятно ми е да се запозная с всички вас и да разбера кой с какво се занимава.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Маргарита
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 06 Ное 2007
Мнения: 10
Местожителство: Плевен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Ноември 2007, 22:02:03    Заглавие: Отговорете с цитат

        Здравейте! Аз съм Маргарита, от Плевен съм, на 39 години. Завършила съм икономика, работя в данъчна служба. Обичам папагали и кучета. Имам куче, дано скоро се похваля и с папагал Жако.

         Харесва ми сайта. Не смея много-много да пиша, защото това е първия форум, в който участвам, и откакто веднъж "сгазих" лука, малко ми е неудобно...Иначе съм прочела правилата...Стига ми, че много неща прочетох и научих от тук, така че, ви благодаря и желая на всички успех! На сайта също!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

atanas
Активен
Активен


Години: 31

Offline
Регистриран на: 09 Окт 2007
Мнения: 110

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Ноември 2007, 23:57:44    Заглавие: Отговорете с цитат

айде и аз да се обадя
Начи аз сам Атанас на 15 години(почти) от Бургас уча в механото занимавам се с биитбокс ,тромпет,китара,акваристика и Птици Smile
надявам се да съм помогнал във форума с каквото мога
_________________
Едно кралско жако - Додо Smile
И едни валнисти папагалчета - Кики и Коко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fridolina
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 103

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Декември 2007, 12:05:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Писането на кирилица е задължително!

Последната промяна е направена от fridolina на 19 Април 2008, 22:40:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

тони-67
Нов
Нов


Години: 56
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 19 Дек 2007
Мнения: 14

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Декември 2007, 14:10:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, казвам се Антоанета от Благоевград, на 40 години, но изглеждам на 30-35. Аз съм адвокат, но хобито ми са животните. От които най-много обичам папагалите и кучетата. В момента се грижа за едно жако на име Жорко, за папагал Жардини и за едно канарче. Имам и едно сладко куче порода мини шпиц-Сарка. Освен тях имам и голям красив аквариум с рибки. На вилата близо до града си направихме воилера за папагали и там е царството на нераздеките и на няколко корели. Общо взето зоопарк. Преди всичко това съм имала  жълтокачулато какаду и голям александър.
Освен любимците си имам и две прекрасни дъщерички, които също като мен обичат животните. Имам и един двуметров съпруг, който трябва да ни търпи всичките.
Това за сега от мен.
_________________
КРАСОТАТА Е В ОЧИТЕ НА ГЛЕДАЩИЯ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Декември 2007, 15:55:05    Заглавие: Отговорете с цитат

тони-67 написа:
Здравейте, казвам се Антоанета от Благоевград, на 40 години, но изглеждам на 30-35. Аз съм адвокат, но хобито ми са животните. От които най-много обичам папагалите и кучетата. В момента се грижа за едно жако на име Жорко, за папагал Жардини и за едно канарче. Имам и едно сладко куче порода мини шпиц-Сарка. Освен тях имам и голям красив аквариум с рибки. На вилата близо до града си направихме воилера за папагали и там е царството на нераздеките и на няколко корели. Общо взето зоопарк. Преди всичко това съм имала  жълтокачулато какаду и голям александър.
Освен любимците си имам и две прекрасни дъщерички, които също като мен обичат животните. Имам и един двуметров съпруг, който трябва да ни търпи всичките.
Това за сега от мен.

Случайно да се нуждаеш от още една дъщеря???Много съм послушна! и обожавам птиците.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

david_67
Активен
Активен



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Сеп 2007
Мнения: 84
Местожителство: Кюстендил

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Януари 2008, 21:13:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, казвам се Румен Давидков от Кюстендил на 40 години по професия съм зоотехник.Обичам животните и най-вече птиците.Отглеждам папагали ,фазани, гъръби, декоративни породи джинки ,гугутки ,пъпъдъци едно куче порода пекенез.  Имах и канари, амадини.Другото ми хоби е риболова. Женен.Съпругатами също разбира от птици. Имам две момчета на 14 и 7 години и все още ме слушат
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

vanko1
Активен
Активен



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 23 Окт 2007
Мнения: 91

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Януари 2008, 23:09:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Блазе им на твоите деца ,че имат баща запален толкова по животните не ,че се оплаквам от моя (даже си е мн готим) ама никой от нашто семеиство не харесва животните колкото мен.Даже когато си взема някоя нова животинка ме мислят за "луд".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Януари 2008, 15:06:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Баща ми не си пада по котки, кучета...но птиците му харесват. Всяка една от птичките ми той поиска да я купим.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Януари 2008, 1:06:26    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Баща ми не си пада по котки, кучета...но птиците му харесват. Всяка една от птичките ми той поиска да я купим.

Явно някои родители подкрепят децата си в любовта им към животните, други не, а трети я споделят. Хубаво е да знаеш, че повече хора обичат и се грижат за животни. За мен добър с човек е само този, който истински и от сърце обича животните. И не ги наранява, разбира се.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Емо
Потребител
Потребител


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 68
Местожителство: Благоевград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Януари 2008, 20:08:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Казвам се Емил от Благоевград. На 43 години - имам голяма дъщеря -студентско бебе /Ася - вече и тя е студентка/ и още две малки сладурчета София 2-ри клас и Асенчо предстои му 1-ви.
Обичам птиците и декоративните рибки от малък и винаги съм имал по нещо. Много се зарадвах когато за рождения ден София поиска канарче и мама разреши. Специално ходихме до Пазарджик и естествено си купихме две - мама се сърди, но малко. Сега с помоща на Вашите съвети се готвим за малки.
На вилата имаме чифт красиви пауни - тригодишни и чифт златни фазани млади едногодишни - мъжкия чак сега започва да заприличва на тези красавци от снимката. Ще се опитаме да ги размножим. Там лае и прекрасния мини шпиц -  Фокси, че мама не дава куче у дома.
_________________
БЕЛИ ПАУНИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

nikigeen
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 29

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Януари 2008, 21:20:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Охоооо.Браво !Чудесно начинание.
Ми и аз да взема да се представя.Казвам се Николай,също като Румен съм от Кюстендил(всъщност тук сме много голяма гилдия птичарите).Имам към момента три кучета Българско овчарско или Каракачанско(на кой как му изнася(темата е болна)),но са били и повече.Всъщност забравих - на 32 години ,след половин месец на 33Завършил съм ХТМУ - София - органична химия и понастоящем съм заместник директор по производството във фирма за професионално кухненско оборудване.За сега не съм се женил ,ама знае ли човек
Относно птиците - имам папагали(не помня да не съм имал),гугутки,гълъби,фазани(различни видове през различно време,в зависимост от обстоятелствата),декоративни кокошки,а и често видовете се сменяват .Имах и амадини ,но ги подарих(ама пак ще си взема).Дълги години като ученик имах канари,а и десетина аквариума от 60 и 30 литра с различни видове рибки.Поради студенството ми  и работата се наложи да си намаля драстично менажерията,като я сведох до непретенциозни видове.Другата неприятност е ,че се сдобих и с алергия,но тръпката е по-силнаКакто е видно ,поради обема не може да се гледат в апартамент и всичко това е на село.Май предстои изграждане на нови волиери,но за сега не се знае - силно ограничен съм с времето.Та общо взето е това
_________________
"Животните са голямото мълчаливо мнозинство,без право на глас,което може да оцелее едиствено с наша помощ" Джералд Даръл
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Dakata
Нов
Нов


Години: 47
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 12 Яну 2008
Мнения: 14
Местожителство: Plovdiv

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Януари 2008, 10:14:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте !!!

Казвам се Йордан  Дочев на 31 години от град Пловдив.
Занимавам се със птици предимно гълъби,от когато се помня
Във момента имам 40 гълъба две корели Коко и Чочо за който не съм сигурен Чочо дали е Чочо или Чочка ,но това ще ви питам във друга тема.
Имам и един 6-7килограмов котарак Джесо ,който е във много добри отношения със папагалите ,като ги пускам да хвърчат той им влиза и се изляга доволно във кафеза.
И във момента се опитвам да завъдя канари,което със малко търпение ще стане
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Януари 2008, 17:01:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Dakata написа:
Здравейте !!!

Казвам се Йордан  Дочев на 31 години от град Пловдив.
Занимавам се със птици предимно гълъби,от когато се помня
Във момента имам 40 гълъба две корели Коко и Чочо за който не съм сигурен Чочо дали е Чочо или Чочка ,но това ще ви питам във друга тема.
Имам и един 6-7килограмов котарак Джесо ,който е във много добри отношения със папагалите ,като ги пускам да хвърчат той им влиза и се изляга доволно във кафеза.
И във момента се опитвам да завъдя канари,което със малко търпение ще стане



Здравей, вече си имам адаш във форума. Радваме се че се присъедини към нас и ще помагаме с каквото можем.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

todpetrov
Редовен
Редовен


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 242
Местожителство: Добрич

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Февруари 2008, 17:16:04    Заглавие: ПРЕДСТАВЯНЕ Отговорете с цитат

Здравей те ,Аз съм Тодор Петров от гр.Добрич на около точно 24г. зодия Везни!
Образование Средно Туризъм ( Хлебни и Сладкарски Изделия + др.) Smile , и едно не завършено више Very Happy по Електроника .
Отглеждам само Канари имах лятото около 60 бр. , но сега съм оставил само 28 бр. няма как в апартамен съм .
И сега зимата са в стаята и неможе да са много Smile и съм луд за тях все пак са певческа порода и това е друго то заради което немога да гледам и други птици в нас .
ами това е от мен за сега ще си пишем и помага ме колкото можем надявам се Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес

Serinus
Модератор
Модератор



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Яну 2008
Мнения: 108

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Февруари 2008, 14:17:35    Заглавие: Хибриди Отговорете с цитат

Здравейте и от мен,  аз съм  Красимир, на 39 години! Животни гледам вкъщи от както се помня, като малък съм гледал гущери, змии, кукумявка, щурци, лисиче и т.н.т, на всичките животинки съм връщал свободата, а нашите ми забраниха да чета Дж. Даръл!   В момента имам куче-амстаф на 1 година, голям сладур! Аквариум с риби, и над 20 птици!
Канари гледам от 6ти клас, и от тогава не съм оставал без птици. Завършил съм УНСС,  и работя като  застрахователен мениджър.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Потребители Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети