Каква музика харесва вашият папагал

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

StinSo
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Окт 2007
Мнения: 21

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Ноември 2007, 18:41:06    Заглавие: Каква музика харесва вашият папагал Отговорете с цитат

Здравеите.Любопитно ми е да разбера каква музика се харесва от вашия папагал.Примерно Поли е луд по G.G.P и Преслава щом ги чуе и почва да си вади целия репертуар от свирки грякания и т.н.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Ноември 2007, 18:41:06    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Ноември 2007, 18:47:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Всичките ми птици откачат като чуят класическа или народна музика. Корелата ми Мишо най-харесва Дунавско хоро.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Ноември 2007, 18:51:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Папагалите ми си падат по рап, а мъжкият канар умре за рок и метъл!
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Didka
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 17 Ное 2007
Мнения: 8

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Ноември 2007, 19:07:59    Заглавие: Отговорете с цитат

А моят,колкото и да е див,май си пада по гръцко.Имам само 2-3 гръцки,май ще трябва да си обогатя списъка.Започва да се чува "мяу", "у-у", задължителното "гра" и т.н
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

atanas
Активен
Активен


Години: 31

Offline
Регистриран на: 09 Окт 2007
Мнения: 110

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Ноември 2007, 20:17:06    Заглавие: Отговорете с цитат

моят харесва народно
зажалост аз не го харесвам но почнах да му пускам отвреме навреме
_________________
Едно кралско жако - Додо Smile
И едни валнисти папагалчета - Кики и Коко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Декември 2007, 13:52:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Моите много харесват канарски песни.Побъркват се. Много е забавляват като слушат, но не се научиха да ги имитират.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Февруари 2008, 13:52:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Старото ми папагалче определено беше метълче, а сегашните ми май всичко харесват...ама то всъщност "всичко" вкъщи се свежда до метъл, рап и рага Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Руси.Атанасов
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Яну 2008
Мнения: 60

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Февруари 2008, 14:02:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами моят папагал се радва изключително на рок Smile . А канарчето се побърква...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Февруари 2008, 22:40:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Както вече казах корелите ми много харесват духовата музика, а любимо им е дунавското хоро, а канарчето най-много пее като работи прахосмукачката.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

natali_andi
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 06 Мар 2008
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2008, 17:09:42    Заглавие: Re: Каква музика харесва вашият папагал Отговорете с цитат

zdr!moqt papagal se kazva Andi tq e malak aleksandrovec!I napravo poludqva kato 4ue pesenta na snoop dogg-drop it like is hot      (sorry 4e pi6a na latinica ama ne moga ine4e!)

Админ: В правилата пише: 1.1. Писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Ако нямаш кирилизатор, то форума си има - когато пишеш мнение долу вляво можеш да избереш езика.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

suffer
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 07 Окт 2007
Мнения: 15

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2008, 20:29:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Мойто вълнисто,Павчо си пада по Beyonce  
Особено по песента Flaws & All
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Емо
Потребител
Потребител


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 68
Местожителство: Благоевград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Март 2008, 22:56:00    Заглавие: Отговорете с цитат

А пък мойто канарче е фен на македонските песни -  особено Николина Чакардъкова !

Веднага запява с нея
_________________
БЕЛИ ПАУНИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети