Търся да купя

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Архив обяви : Купувам
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Dakata
Нов
Нов


Години: 47
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 12 Яну 2008
Мнения: 14
Местожителство: Plovdiv

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Януари 2008, 22:37:26    Заглавие: Търся да купя Отговорете с цитат

Здравейте,поздрави за добрия форум
търся да си купя мъжки канар певец
защото до сега трипъти купувам и хич ги няма .
Някой ако има нещо добро за продан,да пише на ЛС.
или във темата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Януари 2008, 22:37:26    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

fridolina
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 103

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Януари 2008, 0:30:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Писането на кирилица е задължително!

Последната промяна е направена от fridolina на 19 Април 2008, 22:24:34; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Dakata
Нов
Нов


Години: 47
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 12 Яну 2008
Мнения: 14
Местожителство: Plovdiv

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Януари 2008, 18:49:37    Заглавие: Отговорете с цитат

fridolina написа:
Малиноа, ролер, тимбрадо или славеев канар (Българско певческо канарче "Орфей"), а може би руско канарче с овесарков стил?!?
И по какъв критерий оцени, че твоите "хич ги няма", като певческите породи според теб се свеждат до "мъжки канар певец"?!?


Търся да закупя канар които пее, без значение от изброените породи или разновидности,не ги разбирам затова написах "мъжки канар певец"
Чувал съм канар жълт може би е малиноа незнам ,пеенето на което съм чувал и други канари канари и си мисля че е нещо стандартно , не говоря за славеев стил или за нещо такова по специално.
А за" хич ги няма"го прецених като ги гледах по3-4 месеца и нагоре ,и нито един път не чух да запеят,даваха ми ги все големи певци ,сравняваха ги с "Андриано Челентано "
после трябваше да ги чакам и перо да сменят и пак нищо,може би трябваше да ги изчакам да сменят и зъбите незнам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Януари 2008, 19:03:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Dakata написа:
fridolina написа:
Малиноа, ролер, тимбрадо или славеев канар (Българско певческо канарче "Орфей"), а може би руско канарче с овесарков стил?!?
И по какъв критерий оцени, че твоите "хич ги няма", като певческите породи според теб се свеждат до "мъжки канар певец"?!?


Търся да закупя канар които пее, без значение от изброените породи или разновидности,не ги разбирам затова написах "мъжки канар певец"
Чувал съм канар жълт може би е малиноа незнам ,пеенето на което съм чувал и други канари канари и си мисля че е нещо стандартно , не говоря за славеев стил или за нещо такова по специално.
А за" хич ги няма"го прецених като ги гледах по3-4 месеца и нагоре ,и нито един път не чух да запеят,даваха ми ги все големи певци ,сравняваха ги с "Андриано Челентано "
после трябваше да ги чакам и перо да сменят и пак нищо,може би трябваше да ги изчакам да сменят и зъбите незнам.

Фридолина искаше да каже, че по принцип всички канари пеят.Тя ти изброи основните видове "певчески канари", аз имам "цветен"-жълт, който се съдира да пее. Разликата е в цената,  малиноато е доста по скъпо от обикновеното "цветно"канарче. Не са виновни продавачтие, за това, че птиците не пеят. Накои от тях пропяват при определени условия, ако има женска птица набилизо или ако ги стимулираш с канарски мелодии. Търпение, все някой от тях ще пропее....а какво ги правиш, като разбереш че не пеят след 3-4 месеца?
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Dakata
Нов
Нов


Години: 47
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 12 Яну 2008
Мнения: 14
Местожителство: Plovdiv

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Януари 2008, 19:59:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Имах три канара ,жълт, шарен и зелено-сив, гледах ги около 4 месеца и ги подарих на приятел и трите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

fridolina
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 103

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Януари 2008, 21:22:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Писането на кирилица е задължително!

Последната промяна е направена от fridolina на 19 Април 2008, 22:23:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Януари 2008, 22:16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

fridolina написа:
Dakata написа:
Имах три канара ,жълт, шарен и зелено-сив, гледах ги около 4 месеца и ги подарих на приятел и трите.

При приятеля ти пропяха ли?
Ако канарчето е мъжко, стига да не е болно или да не линее (сезонната смяна на перата), няма начин да не пропее, естествено след определен период на адаптация към новото място. Ако не пее значи е женско.   За пеенето на мъжкия не е необхдима женска, напротив още един мъжки ще го стимулира да пее повече - по този начин "маркират" територията си, съобщават че са "мъже" и пееки се опитват да привлекат женски, които изобщо може и да ги няма в къщата.

мойто момче изключително много пее на жена си....
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fridolina
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 103

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Януари 2008, 20:44:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Писането на кирилица е задължително!

Последната промяна е направена от fridolina на 19 Април 2008, 22:23:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Dakata
Нов
Нов


Години: 47
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 12 Яну 2008
Мнения: 14
Местожителство: Plovdiv

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Януари 2008, 19:18:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Не. Благодаря за номера, ще звънна, и ще пиша какво е станало.

П.П. Днес (26 януари)
се чух с човека, но замина за Белгия и ще се върне във вторник другата седмица,и тогава ще говорим .

Moderator: Има функция "редактирай", използвай я, вместо да пускаш последователно няколко съобщения. Също, за кратки съощения насочени към определен човек, използвай ЛС (лично съобщение). Ако нещо се затрудняваш, пиши ми!
Entel
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

fridolina
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 103

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Януари 2008, 1:10:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Писането на кирилица е задължително!

Последната промяна е направена от fridolina на 19 Април 2008, 22:15:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

nikigeen
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 29

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Януари 2008, 10:57:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз нещо не разбрах.Последно -не ти пеят или не ти харесва как пеят?Чудно ми е как би определил пеенето на харцерсккото
_________________
"Животните са голямото мълчаливо мнозинство,без право на глас,което може да оцелее едиствено с наша помощ" Джералд Даръл
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Януари 2008, 11:16:27    Заглавие: Отговорете с цитат

nikigeen написа:
Аз нещо не разбрах.Последно -не ти пеят или не ти харесва как пеят?Чудно ми е как би определил пеенето на харцерсккото

Като по странно от това на Малиноа, вероятно
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fridolina
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 103

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Януари 2008, 11:46:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Писането на кирилица е задължително!

Последната промяна е направена от fridolina на 19 Април 2008, 22:14:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

nikigeen
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 29

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Януари 2008, 16:58:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди години когато имах канари, бях горд собственик на харцер(не съм сигурен дали е бил чист) и баба ми все ходеше да проверява чешмата.Много готино бълбукаше ,като течаща вода
_________________
"Животните са голямото мълчаливо мнозинство,без право на глас,което може да оцелее едиствено с наша помощ" Джералд Даръл
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

fridolina
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 103

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Януари 2008, 17:49:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Писането на кирилица е задължително!

Последната промяна е направена от fridolina на 19 Април 2008, 22:12:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Януари 2008, 18:01:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Мод. Това е тема за обяви.Много ще се радвам да преместите дискусията в КАНАРЧЕТА.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Купувам Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети