Някой знае ли от къде такава клетка?
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Обзавеждане : Клетка и аксесоари
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

peter_m
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Авг 2007
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Август 2007, 21:50:21    Заглавие: Някой знае ли от къде такава клетка? Отговорете с цитат

Някой знае ли от къде в България може да се закупи (на човешка цена) подобна клетка: Или дали някой (може би железар) би се навил да я направи (и на каква цена).


П.С. От Пловдив съм
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Август 2007, 21:50:21    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

nikolai
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 41

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Август 2007, 23:40:16    Заглавие: Отговорете с цитат

М можеби наистина железар или по поръчка нз иначе е доста голяма и удобна.  Smile

Последната промяна е направена от nikolai на 18 Януари 2008, 19:37:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Август 2007, 9:24:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Виждал съм такава във Варна, цената беше над 500лв. Защо не провериш в новия магазин, който ще отварят в Пловдив (на една Румънска верига зоомагазини).
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

peter_m
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Авг 2007
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Август 2007, 12:32:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами ще проверя ако знам къде е. Иначе сега водя преговори е един майстор (главно за цената), дано се разберем.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Септември 2007, 18:48:35    Заглавие: Re: Някой знае ли от къде такава клетка? Отговорете с цитат

peter_m написа:
Някой знае ли от къде в България може да се закупи (на човешка цена) подобна клетка: Или дали някой (може би железар) би се навил да я направи (и на каква цена).


П.С. От Пловдив съм

видях подобна  клетка за човешките 1182лв. италиански производител, от нетоксични материали. нормално е клетки с такава големина да са скъпи все пак... Laughing
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

peter_m
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Авг 2007
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Септември 2007, 19:20:12    Заглавие: Re: Някой знае ли от къде такава клетка? Отговорете с цитат

bubulina написа:

видях подобна  клетка за човешките 1182лв. италиански производител, от нетоксични материали. нормално е клетки с такава големина да са скъпи все пак... Laughing


Тези клетки из интернетя и аз съм ги видял (както и за няколко пъти повече - http://www.bird-cage.com/kings-506ss-twin.htm). За толкова пари познай от какъв материал трябва да е клетката. Wink  Иначе най-ефтината цена, която срещнах за такава клетка беше 175$ (пак в интернет). Иначе съм си направил оразмерено чертежче и съм обиколил строителните магазини да видя как вървят материалите и общо излизат 50лв максимум. (нетоксично желязо, нетоксична ламарина, нетоксична решетка и т.н. Laughing )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

pikpik
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Окт 2007
Мнения: 3
Местожителство: Майна сити

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Ноември 2007, 8:14:47    Заглавие: Отговорете с цитат

peter_m и аз съм от Пловдив,търся и аз като тебе в момента някоя по голяма клетка.Ако някои знае каде в Пловдив се продават,може и не толкова голяма като на снимката,да пише,
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Ноември 2007, 11:43:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Вчера бях в Пловдив.Влязохме в един зоомагазин ЗООМАНИЯ. Имаше много интересни неща. Клетките бяха много големи, но и с красиви цени.
Защо не си направите клетка? Моя приятел ми направи за папагалите от заварена мрежа и алуминиеви винкели.Стана лека и достатъчно голяма клетка за две корели 60/50/60 (ш/д/в) а струваше около 25лв.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

atanas
Активен
Активен


Години: 31

Offline
Регистриран на: 09 Окт 2007
Мнения: 110

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Ноември 2007, 14:26:58    Заглавие: Отговорете с цитат

тука ще оставя мнение и аз
значи според мен вместо да си купуваш клетка си земи една мрежа която е като тази клетка мрежата земиш си няколко никелови или някви други пръчки и ши си напраи една стайна волиера която да можеш да я местиш отдолу ще я направиш с колелца


П.С : има много правописни грешки
         Мишо: Че къде ги видя тия грешки.

_________________
Едно кралско жако - Додо Smile
И едни валнисти папагалчета - Кики и Коко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Asatov
Нов
Нов


Години: 29
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Яну 2008
Мнения: 7
Местожителство: Враца

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Януари 2008, 22:38:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Хора а някои да ми каже колко струва една  клетка за голям папагал (Жако,Ара....)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Януари 2008, 0:04:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Огромна разлика има между клетка за Ара и клетка за Жако, като клетката за Ара, става и за Жако. Цените са различни, но не се ли купуват директно от вносител, са на високи цени. По зоомагазините най - евтините клетки, подходящи за Жако са на средна цена около 100лв, а за Ари са поне 300лв.

Модератор: Asatov, смали размера на аватара си, разрешения размер е 150*150px!
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Asatov
Нов
Нов


Години: 29
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Яну 2008
Мнения: 7
Местожителство: Враца

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Януари 2008, 14:49:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси за отговора!А да попитам можеш ли да ми кажеш приблизителни размери на клетката,щото като ги гледам на снимки(клетките)  и като знам колко са голями птиците в тях си мисля че са високи по 1 метар самите клетки.Мерси Предварително!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Януари 2008, 14:56:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Минимален размер на клетката за Жако -  50*50*80см., като колкото е по - голяма толкова по - добре.
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

atanas
Активен
Активен


Години: 31

Offline
Регистриран на: 09 Окт 2007
Мнения: 110

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Януари 2008, 15:28:52    Заглавие: Отговорете с цитат

една колежка на майка е зела по голяма от тази клетка и е на колелца но тя е от бургас се пак ще питам откаде я е взела тя отглежда жако
_________________
Едно кралско жако - Додо Smile
И едни валнисти папагалчета - Кики и Коко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubu
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 19 Апр 2008
Мнения: 27
Местожителство: Прага

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Май 2008, 14:02:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Kлетките KingsKages са доста скъпи, но пък са качествени. На моята жаколинка сам и купила 2620X. Сега ще и купувам още една за лятната и къща в Ст.Загора Smile Изпращам страница на дистрибутора им в Чехия, ако все пак някой реши да си купува http://www.terraint.eu/klece-a-voliery/4_cz.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Емо
Потребител
Потребител


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 68
Местожителство: Благоевград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Май 2008, 14:10:13    Заглавие: Клетка за ЖАКО Отговорете с цитат

Харесах си тази клетка за ЖАКО :

Клетка

Намерих я на доста по добра цена - отваря се отгоре за да излиза птицата!

Кажете ми дали е подходяща - дали не е малко по голяма от нужната за Жако!

Благодаря
_________________
БЕЛИ ПАУНИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

bubu
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 19 Апр 2008
Мнения: 27
Местожителство: Прага

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Май 2008, 18:40:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е голяма. Моята има вътрешни размери 51x66x76 и бих казала, че това е минималният размер за клетка на жако. Колкото по-голяма, толкова по-добре. Като сложиш няколко играчки и клетката ще се изпълни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Емо
Потребител
Потребител


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 68
Местожителство: Благоевград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Май 2008, 18:51:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Така де ама тази е с Размери 90x60x175 - абе мисля си че е точната клетка за нащето бъдещо ръчно хранено Жако ! - сега е на 6 седмици, ще го вземем в средата на септември !
_________________
БЕЛИ ПАУНИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

bubu
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 19 Апр 2008
Мнения: 27
Местожителство: Прага

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Май 2008, 20:41:08    Заглавие: Отговорете с цитат

175 е височината като цяло. Като гледам картинката вътрешната височина няма да е повече от 90-95см. Когато купувах мойта клетка и на мен ми се струваше голяма, но като сложих в нея жакот, една люлка и няколко висящи играчки установих, че клетката не е толкова голяма. На щастие Бъфи ходи на разходка по 2-3 пъти на ден за по няколко часа и тази големина на клетката я устройва.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Емо
Потребител
Потребител


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 68
Местожителство: Благоевград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Май 2008, 20:45:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Да прав си bubu и аз така си мисля .... утре си пръчвам тази прекрасна клетка за ЖАКО!
_________________
БЕЛИ ПАУНИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Клетка и аксесоари Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети