за малките

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Амадини (Финки) : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

alex
Активен
Активен


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 16 Дек 2007
Мнения: 79
Местожителство: софия

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Февруари 2008, 20:59:32    Заглавие: за малките Отговорете с цитат

Админ: Мнението е изтрито от alex!

Последната промяна е направена от alex на 20 Май 2008, 11:56:35; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Февруари 2008, 20:59:32    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

todpetrov
Редовен
Редовен


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 242
Местожителство: Добрич

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Февруари 2008, 14:52:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Alex изчакай да се излюпят малките , и тогава  но аз ти препоръчвам да си започнеш с варено яйце и галета ,а след това да даваш от тази храна !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес

alex
Активен
Активен


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 16 Дек 2007
Мнения: 79
Местожителство: софия

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Февруари 2008, 15:32:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Админ: Мнението е изтрито от alex!

Последната промяна е направена от alex на 20 Май 2008, 11:56:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

todpetrov
Редовен
Редовен


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 242
Местожителство: Добрич

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Февруари 2008, 17:24:56    Заглавие: за малките Отговорете с цитат

Виж сега не се дава само жълтък ,давасе цялото яйце настъргано на ситно с галета добре разбъркано.
А малките могат да се " гътнат " от много неща ,а ако се окаже че родителите не хранят няма значение
с какво ги храниш!!!!
Аз затова бях споменал за Esb3 ако не си сварил както трябва яйцето може и от това да е ?!

Та пречини много има затова ,изчакай и гледай да не ги обезпокояваш този път дори не гледай когато
наближи да се люпят малките !!!
Може да се плашат и затова само да стоят над тях и да ги пазят без да ги хранят .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес

alex
Активен
Активен


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 16 Дек 2007
Мнения: 79
Местожителство: софия

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Февруари 2008, 18:04:42    Заглавие: Re: за малките Отговорете с цитат

Админ:
alex написа:
todpetrov написа:
Виж сега не се дава само жълтък ,давасе цялото яйце настъргано на ситно с галета добре разбъркано.
А малките могат да се " гътнат " от много неща ,а ако се окаже че родителите не хранят няма значение
с какво ги храниш!!!!
Аз затова бях споменал за Esb3 ако не си сварил както трябва яйцето може и от това да е ?!

Та пречини много има затова ,изчакай и гледай да не ги обезпокояваш този път дори не гледай когато
наближи да се люпят малките !!!
Може да се плашат и затова само да стоят над тях и да ги пазят без да ги хранят .



оки още сега ще им сваря цяло яйце и ще го давам със галетата нали така?


Последната промяна е направена от alex на 20 Май 2008, 11:57:06; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Руси.Атанасов
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Яну 2008
Мнения: 60

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Февруари 2008, 18:35:04    Заглавие: Re: за малките Отговорете с цитат

alex написа:
todpetrov написа:
Виж сега не се дава само жълтък ,давасе цялото яйце настъргано на ситно с галета добре разбъркано.
А малките могат да се " гътнат " от много неща ,а ако се окаже че родителите не хранят няма значение
с какво ги храниш!!!!
Аз затова бях споменал за Esb3 ако не си сварил както трябва яйцето може и от това да е ?!

Та пречини много има затова ,изчакай и гледай да не ги обезпокояваш този път дори не гледай когато
наближи да се люпят малките !!!
Може да се плашат и затова само да стоят над тях и да ги пазят без да ги хранят .



оки още сега ще им сваря цяло яйце и ще го давам със галетата нали така?
Ами да! Но вари яйцето 15 минути!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

alex
Активен
Активен


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 16 Дек 2007
Мнения: 79
Местожителство: софия

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Февруари 2008, 19:24:55    Заглавие: .. Отговорете с цитат

Админ: Мнението е изтрито от alex!

Последната промяна е направена от alex на 20 Май 2008, 11:57:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Февруари 2008, 0:15:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Сериозно се противопоставям на мнението ви да давате варено яйце по време на мътене. Нарушава инкубационния процес. Мен лично, ми съсипа цяло гнездо! Да се дава, до като изхранват малките-да, но иначе, по мое мнение не бива.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

todpetrov
Редовен
Редовен


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 242
Местожителство: Добрич

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Февруари 2008, 0:41:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Alex   не си ме разбрал правилно изглежда или аз не съм оточнил ,та бубулина е права вареното яйце се дава в деня на излюпване на малките ,както тя казва не е добре да се давя яйце по време на мътенето на яйцата!!!!
сега им давай всичко друго но не и яйца !!!
Извинявай ,че не съм бил по - точен в отговора  си Smile !!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети