Храни за птици

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Други птици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

nightingale
Модератор
Модератор



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 222

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Февруари 2008, 0:05:43    Заглавие: Храни за птици Отговорете с цитат

Исползвал ли е някои продуктите на Белгийската фирма ORLUX .Пробваите  много е добра. http://www.fabulousfinch.com/store/manufacturers.php?manufacturerid=8
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Февруари 2008, 0:05:43    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Февруари 2008, 10:26:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз вземам Vitapol на всички пилета и понякога Padovan за канарчетата и амадинките. Тази никога не съм я виждал.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Руси.Атанасов
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Яну 2008
Мнения: 60

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Февруари 2008, 11:33:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз разбрах че Orlux е добра храна.. Може след време и аз да почна да храня с нея.. Но за сега храня птиците само с Lindo и Lolopels .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

shikata
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 30 Яну 2008
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Февруари 2008, 20:58:18    Заглавие: Отговорете с цитат

искам да попитам дали сте виждали наскоро CEDE някъде,
че напоследък трудно я намирам, струва ми се че малко хора я употребяват а на мен ми харесва, доволен бях от нея.Тази фирма правят и готова навлажнена яйчена храна ама в БГ не съм я виждал-на сайта им четох за нея.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

david_67
Активен
Активен



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Сеп 2007
Мнения: 84
Местожителство: Кюстендил

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Февруари 2008, 21:45:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз използвам такава мека храна .За мен това  е най добрата мека храна.За тези които са  от София или ходят често там могат да си я закупят от зооборсата в княжево разклона на околовръсият път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

todpetrov
Редовен
Редовен


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 242
Местожителство: Добрич

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Февруари 2008, 3:20:04    Заглавие: много жалко Отговорете с цитат

Давид в какви разфасовки я предлагат тази храна и цената заслужава ли си ?
Та тук в дълбоката провинция няма нищо Smile само яйца Wink не ,че с тях не става но с тази храна предполагам ,че няма да ми се налага да я сменям по 2-3 пътя на ден Smile !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес

Serinus
Модератор
Модератор



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Яну 2008
Мнения: 108

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Март 2008, 11:36:27    Заглавие: ,,, Отговорете с цитат

Някой знае ли, адреса на зооборсата в Княжево? Или по-точно описание на местоположението и, ще ви бъда много благодарен!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Prodawam_korela
Напредва
Напредва


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Фев 2008
Мнения: 38

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Март 2008, 12:09:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Скалар използвам аз ... Smile
_________________
глупости правят умните хора , за останалите е ежедневие.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2008, 14:26:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди един час изживях най-страшните 20 минути от живота ми съвместно с Чочо. В храната му е имало част от кламер. Видях го да виси на човката му. Хванах го и той глътна парчето.След това повърна.Отначало не го видях но са заех да го издирвам.Намерих го!!! Пиша в тази тема понеже единсвения обясним за мен начин да попадне при него е от храната.
Проверявайте храната преди да я слагате в хранилката.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2008, 14:52:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Ужас! Вече е добре, нали? Но как е глътнал кламер? Също  телбодите са опасни, защото аз им слагам брошурки от Метро на дъното. Така че и от тях трябва да се махат телбодите.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!


Последната промяна е направена от misho на 06 Март 2008, 17:24:06; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Nikalas21
Нов
Нов


Години: 29

Offline
Регистриран на: 04 Мар 2008
Мнения: 19
Местожителство: Русе

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2008, 15:01:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега добре ли е?Дано !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2008, 15:05:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега ми е сърдит.Пуснат е да полети но не ми дава да го хвана. Много се плаши от кърпи, но се наложи да използвам за да го хвана и да му махна тази гадост от човката му. Сега ми е сърдит и се цупи.Немога дори с тиквено семе да го прилъжа. Надявам се да се успокои и да се прибере сам в клетката.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Nikalas21
Нов
Нов


Години: 29

Offline
Регистриран на: 04 Мар 2008
Мнения: 19
Местожителство: Русе

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2008, 15:09:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Та...ти с какво постилаш клетката?От къде освен храната (което е малко възможно) може да се е добрало до кламера?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2008, 15:23:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Слагам весник отдолу.Не ми се вярва да е имало кламер на него .Ако имаше щях да го видя. Храня ги сутрин и предполагам в полусъненото си състоянение не съм видяла кламера.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2008, 15:37:58    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Ужас! Вече е добре, нали? Но как е глътнал кламер? Също  телбодите са опасни, защото аз им слагам брошурси от Метро на дъното. Така че и от тях трябва да се махат телбодите.


извинявам се за Офтопика, но неможах да се сдържа. Аз също с това застилам, Мишо. Ще вземат да ни осъдят за антиреклама.

Забелязала съм, че много по-рядко ядат и късат гланцирана хартия. Вестника го правят на нищо. Jo, надавам се, че Чочо е добре. наистина трябва да проверяваме храната.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

todpetrov
Редовен
Редовен


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 242
Местожителство: Добрич

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2008, 19:45:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Да храната трябва добре да се проверява дори от време на време да се пробва на вкус Sad ,
че понякога е гранясала или мухлясала Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес

inok_dimitrii
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Мар 2008
Мнения: 13
Местожителство: гр.Сунгурларе

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Април 2008, 7:13:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ползвам "салар",но добавям овес сусам слънчоглед.
_________________
"Щом вземам от теб,значи си богат."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

tropicalbg
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Апр 2008
Мнения: 5
Местожителство: СОФИЯ

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Април 2008, 22:00:24    Заглавие: Re: ,,, Отговорете с цитат

аз често пазарувам от борсата в княжево ако ти трябва нещо звънни ми на 0899-947-087-Стефан
изобщо на който му трябват някакви зоопродукти от София може да ме потърси на посочения телефон
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

inok_dimitrii
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Мар 2008
Мнения: 13
Местожителство: гр.Сунгурларе

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Април 2008, 23:18:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря Стефан,скоро ще ти се обадя,защото трудно се снабдявам с храна за птици те.При нас няма такива ектри.Бог с теб.
_________________
"Щом вземам от теб,значи си богат."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

nEpOTo_
Потребител
Потребител




Offline
Регистриран на: 05 Апр 2008
Мнения: 60

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Май 2008, 9:26:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Ползвам Vitakraft и мека храна ORLUX!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Други птици Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети