Странно поведение на корела

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

polited
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Фев 2008
Мнения: 31
Местожителство: БУРГАС

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Февруари 2008, 18:51:02    Заглавие: Странно поведение на корела Отговорете с цитат

Имам корела от 1 седмица. Стои на кацалката или на хранилката и много не се движи. Когато обаче и пусна музика от птици започва да вика, да бяга насам натам. Можете ли да ми кажете това какво значи: дали му харесва или напротив. На друга музика не реагира така. Не искам да го насилвам с музика, която не му харесва.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Февруари 2008, 18:51:02    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

alex
Активен
Активен


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 16 Дек 2007
Мнения: 79
Местожителство: софия

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Февруари 2008, 18:59:20    Заглавие: .. Отговорете с цитат

Админ: Мнението е изтрито от alex!

Последната промяна е направена от alex на 20 Май 2008, 12:49:56; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Февруари 2008, 20:04:35    Заглавие: Отговорете с цитат

И моите полудяват като чуят песни на други птици или като накацат врабчета по терасата. Мисля, че по-скоро ще ги мъчиш, освен ако не са песни, а не само викове.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

vanko1
Активен
Активен



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 23 Окт 2007
Мнения: 91

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Февруари 2008, 22:21:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Това за музиката и при мен беше така аз си го обясневам,че скоро е отделен от ятото и като чуе пак птица си мисли че пак може да се върне там защото като е при теб от една седмица още не е свикнал.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

polited
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Фев 2008
Мнения: 31
Местожителство: БУРГАС

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Февруари 2008, 11:37:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Какви песни препоръчвате да му пускам. Аз смятам от популярна песен (на Риана например) да взема малка част, да я запиша много пъти една след друга и да му я пускам. Така добре ли е? Дали ще може да научи такава мелодия?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

vanko1
Активен
Активен



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 23 Окт 2007
Мнения: 91

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Февруари 2008, 16:15:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми в момента ката е от толкова скоро при теб може и да не му пускаш музика едва ли ще ти изпее нещо.Някаде след един месец
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

polited
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Фев 2008
Мнения: 31
Местожителство: БУРГАС

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2008, 18:04:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ви се похваля, моя Томи се чувства по-спокойно при нас. Вече се разхожда из цялата клетка. Сутрин когато сме при него започва да се катери по клетката (радва се според мен). Когато не ни вижда вика докато отидем.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

sladkotototo
Напредва
Напредва


Години: 37
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Фев 2008
Мнения: 34

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2008, 19:09:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Как вика? Пищи или пее ? Накокошинва ли се, пощи ли се ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

polited
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Фев 2008
Мнения: 31
Местожителство: БУРГАС

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Март 2008, 14:31:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Виковете са единични. Накокошинва се вечер, когато повече сиди на едно място. Незная това нормално ли е. Ако някой смята че това може да е проблем моля да каже.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

sladkotototo
Напредва
Напредва


Години: 37
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Фев 2008
Мнения: 34

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Март 2008, 19:16:26    Заглавие: Отговорете с цитат

polited написа:
Виковете са единични. Накокошинва се вечер, когато повече сиди на едно място. Незная това нормално ли е. Ако някой смята че това може да е проблем моля да каже.



Ами да, ако е отскоро е стресирана, моята корела няколко дена вървеше и пищеше из цялата клетка, сега не пищи и се пощи, но и не пее, защото всяка сътрин е хващам да и слагам антибиотик, остави е на спокойствие, нека свикне с вас. Как да разбереш че е свикнала? Ами като минаваш покрай клетката, тя не отива в ъгъла ами стой спокойно на клончето, гледа интресесно Smile много са сладки. Иначе пощи ли се ? Чистил си перата, нещо подобно, ако го прави това е добре. А накокошинването е нормално, като си ляга Smile (квото съм научил от този форум казвам и квото са ми казали, колкото и съм разбрал де ... Smile )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

polited
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Фев 2008
Мнения: 31
Местожителство: БУРГАС

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Март 2008, 18:39:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Корелата ми вече яде от ръка тревички. Ако почиствам нещо в кафеза само се премества, но не показва признаци на страх. Наистина сутрин е по активен. Много ми е странно, често сутрин се хваща за клетката с крака, разперва опашка и маха с криле. Чудя се това дали е от радост или иска нещо? Иначе се пощи, катери се по играчките, иска да му говорим.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Март 2008, 18:50:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Моите така си тренират летенето ако не съм ги пускала няколко дни из стаята
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

polited
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Фев 2008
Мнения: 31
Местожителство: БУРГАС

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Март 2008, 17:46:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Вчера сложих на Томи огледало и явно много му хареса, само с него си играе. Даже днес сутринта не ме търсеше да му говоря.

Песента в клипа е на канарчето ми!!!


Последната промяна е направена от polited на 15 Март 2008, 18:06:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

sladkotototo
Напредва
Напредва


Години: 37
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Фев 2008
Мнения: 34

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Март 2008, 18:56:26    Заглавие: Отговорете с цитат

polited написа:
Вчера сложих на Томи огледало и явно много му хареса, само с него си играе. Даже днес сутринта не ме търсеше да му говоря.
http://www.youtube.com/watch?v=U_TDrNKyO30



Когато моето пиле започне така да прави, ще пусна нова тема
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Март 2008, 8:52:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Polited, то не е моя работа, ама като гледаш как си играе с огледалцето не ти ли се струва, че корелчето ти е самотно? В смисъл, не че не му обръщаш достатъчно внимание, ами че то иска приятелче птиче? /кажете ако съм превъртяла съвсем, да взема да се осъзная малко/
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети