Няколко въпроса относно закупуването на птичка

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

vVv
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 21 Сеп 2007
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Септември 2007, 20:30:35    Заглавие: Няколко въпроса относно закупуването на птичка Отговорете с цитат

Здравейте!Понеже смятам да си купя канарче искам да попитам към колко струва горе-долу?А също и една ваничка каква цена е,хранилки,поилка,пясък...тези неща изобщо да знам колко ще ми излязат.За кафеза съм наясно..но за другите неща не.А и също за какво са му 2 хранилки че не схващам..не че има проблем да купя две де,но да попитам..Чудя се може би вместо канарче финки да си взема.Те са 7-10 лв. едната нали така?Е та ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарна,защото знам че множко неща питам Smile  Rolling Eyes .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Септември 2007, 20:30:35    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Септември 2007, 21:43:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами по принцип обикновените канарчета можеш да ги намериш във всеки зоомагазин за 30-50лв (поне тук в Бургас). Други необходими неща са му - 2 хранилки (да има избор Very Happy ) - 2лв, поилка - 1.5лв, паничка за пясък - 1.5лв, 3-4пръчки (но по-добре намери хубави дървени или ако са пластмасови ги почисти от дефектите) - към 3лв, огледалце, люлка - 3.5лв... За това се сещам сега. Цените не са точни, тъй като отдавна не ми се е налагало да копувам такива неща. Значи общо към 12лв+канарчето и храната му - 40-50лв.
А какво канарче ще си вземаш - мъжко или женско? Само ли ще е? Ако искаш да ти пее вземи мъжко, но ако обичаш да спиш по-докъсно (след 6) не спи в една стая с него Laughing

П.П.: А сега се сетих, че и ваничката му е важна. Канарчетата много обичат да се къпят (поне моето), поне веднъж седмично. Има всякакви - като истинска вана (всички цветове, прозрачни, с огледалце), като къщичка (канарчето влиза в нея и се къпе без да пръска с вода околностите).
А за ядене му купувай смеска за канари - 1,5-3лв, в зависимост от грамажа и фирмата. Също така пясък - не е нужно да е мното, аз съм с 1 кг вече цяла година, а изхранвам 10 пилета. също така и сепия може да им вземеш - ако не се лъжа беше 3лв. Това е! Very Happy
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

vVv
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 21 Сеп 2007
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Септември 2007, 23:08:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси много за информацията.Аз сега още обмислям каква птичка да си взема така че ще видим... Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети