Корелите ми спряха да мътят

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

nikisasa
Напредва
Напредва


Години: 57
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 19 Мар 2008
Мнения: 26

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Март 2008, 14:41:17    Заглавие: Корелите ми спряха да мътят Отговорете с цитат

Имам корели на 23 фефруари снесаха, но все още няма папагалчета а в интернета бях прочел, че носят 21 дена айцата са тъмни вече , и което ме притеснява е че папагалите до сега мътиха на смени а сега се разхождат и двамата пак влизат да мътят но и доста време прекарват извън къщичката така ли трябва да бъде. Благодаря Ви!

Модератор: Заглавието е редактирано!
Entel
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Март 2008, 14:41:17    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Емо
Потребител
Потребител


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 68
Местожителство: Благоевград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Март 2008, 15:49:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не мога да ти помогна, но мисля че за да получиш компетентен отговор трябва да именоваш коректно и точно темата.
Например "Корелите ми спряха да мътят" или нещо подобно !
_________________
БЕЛИ ПАУНИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Март 2008, 17:17:49    Заглавие: Re: Корелите ми спряха да мътят Отговорете с цитат

nikisasa написа:
Имам корели на 23 фефруари снесаха, но все още няма папагалчета а в интернета бях прочел, че носят 21 дена айцата са тъмни вече , и което ме притеснява е че папагалите до сега мътиха на смени а сега се разхождат и двамата пак влизат да мътят но и доста време прекарват извън къщичката така ли трябва да бъде. Благодаря Ви!


Колко време прекарват навън? Топли ли са яйцата, когато отвориш гнездото? Възможно е да се измътят по - късно, защото женската не ляга да мъти от първото яйце, но може и да са умрели по време на мътенето. И в двата случая нищо не можеш да направиш, освен да чакаш. Ако не се измътят до края на седмицата може да махнеш яйцата (ако женската не го направи преди теб) и да оставиш чифта да се подготвя за следващо люпило, като им даваш тонизираща храна...
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

nikisasa
Напредва
Напредва


Години: 57
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 19 Мар 2008
Мнения: 26

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Март 2008, 22:45:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля да изчакам малко още зашото, едно от яйцата се мърда , Благодаря Ви за съветите .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети