ЗАщо прави така ?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

lam3r
Напредва
Напредва




Offline
Регистриран на: 30 Юли 2007
Мнения: 38

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Септември 2007, 15:39:50    Заглавие: ЗАщо прави така ? Отговорете с цитат

Реших да си събера двете канарчета,но мъжкото не дава не женската да яде.Само се карат .. А като бяха отделно се търсеха,чирикаха си ,пък сега .. Защо така ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Септември 2007, 15:39:50    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Септември 2007, 16:57:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами те попринцип като са разделени обикновено се търсят, но като са заедно не винаги са в добри отношения. А и bubulina и fridolina нали казаха, че попринцип се държали разделени, за да пее мъжа и да не се карат, а се сабирали само на пролет, за да дадът потомство. Въпреки това аз ги държа заедно и наистина често се карат (повече тя го бие). Но защо - не знам.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Септември 2007, 17:18:47    Заглавие: Re: ЗАщо прави така ? Отговорете с цитат

lam3r написа:
Реших да си събера двете канарчета,но мъжкото не дава не женската да яде.Само се карат .. А като бяха отделно се търсеха,чирикаха си ,пък сега .. Защо така ?


Научи се да слушаш хората, за да нямаш проблеми... толкова ли е трудно!?
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

lam3r
Напредва
Напредва




Offline
Регистриран на: 30 Юли 2007
Мнения: 38

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Септември 2007, 17:56:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре,мерси ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Септември 2007, 23:17:54    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Ами те попринцип като са разделени обикновено се търсят, но като са заедно не винаги са в добри отношения. А и bubulina и fridolina нали казаха, че попринцип се държали разделени, за да пее мъжа и да не се карат, а се сабирали само на пролет, за да дадът потомство. Въпреки това аз ги държа заедно и наистина често се карат (повече тя го бие). Но защо - не знам.

Ми бие го защото като на повечето мъже и на него само секс му е в главата. Very Happy не можеш да задължиш някой да спазва съветите ти, можеш само да препоръчваш. Аз говоря от опит, имах развъден сезон с яйца с меки черупки, клетките на женската и мъжкия бяха една до друга през зимата и напролет- греда, нито едно пиле, бяха се изтощили вече. Та за това съм твърд радетел на разделното гледане, нека си почиват птичките,това съм чувала от по-опитни, това и правя.  Very Happy
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети