Вълнисти папагалчета

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

vVv
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 21 Сеп 2007
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Септември 2007, 21:50:21    Заглавие: Вълнисти папагалчета Отговорете с цитат

Искам да попитам задължително ли е вълнистите папагалчета да се пускат да летят из стаята?Всмисъл че някак си не ми се нрави да ми...културно казано ...се изхождат в стаята.Правят ли така Question И вярно ли е че ако от малки се обучават могат да научат някоя дума?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Септември 2007, 21:50:21    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Септември 2007, 22:36:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубаво е птичките да се пускат от време на време да летят. И те искат малко свобода. А за изхождането...да, през 10-15мин. Но с времето ще забележиш, че има 2-3 места из стаята, кадето предпочитат да стоят и около 90% от "произведенията" им са там. Аз като пускам мойте просто слагам няколко листа хартия на тези места (наприме при мен - върху библиотеката, под единия от прозорците и т.н.) и после просто ги изхвърлям. А другото трябва да го почистиш, няма как.  Wink
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

vVv
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 21 Сеп 2007
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Септември 2007, 9:32:29    Заглавие: Отговорете с цитат

10x ... и без това те каквито са сладки ще им простя всичко  Laughing
След няколко дни ще си взема вълнисто и искам да попитам също дали ще е проблем ако сега си взема едно мъжкоа по късно 2-ро мъжко?Ще се бият ли?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Септември 2007, 9:44:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че няма да има проблем, но има и птички, които ппринцип са по-бойни.  Smile
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

vVv
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 21 Сеп 2007
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Септември 2007, 9:48:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми ще видим...А с други птички могат ли да съжителстват?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Септември 2007, 10:48:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм отглеждал вълнисти и корели заедно и не е имало проблеми. Само е нужда по-голяма клетка, за да ича място за всички. А мисля, че канарчетата не могат да живеят с вълнистите, тъй като те си имат собствена територия и си я бранят (особено мъжките). Определено няма да се чустват добре в компанията на вълнисти, пък и при евентуалин спор, вълнистите имат много по опасна човка от канарчетата и могат да ги наранят.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети