Може ли малкия александър да говори?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

ge0gr!3v
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 22 Мар 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 1:27:46    Заглавие: Може ли малкия александър да говори? Отговорете с цитат

Искам да попитам Малкия Александър който е около 100 лева може ли да говори?
Модератор: Променям заглавието на темата!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 1:27:46    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

alex
Активен
Активен


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 16 Дек 2007
Мнения: 79
Местожителство: софия

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 3:01:31    Заглавие: .. Отговорете с цитат

..

Последната промяна е направена от alex на 20 Май 2008, 12:48:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 10:40:02    Заглавие: Re: Въпрос Отговорете с цитат

alex написа:
ge0gr!3v написа:
Искам да попитам Малкия Александър който е около 100 лева може ли да говори?



Ще ти отговоря възможно най банално-няма папагал ,който да не може да "говори" ,ако въобще това може да се нарече говорене.
Коригирай си цената...Вече са около 200лв


Този път съм съгласен с теб Smile
Иначе за цената - за 100лв. може да се намери Малък Александър внесен от Сърбия, който ще е на поне 5-6 месечна възраст и ще е страхлив (това, ако го вземе от някои пазар), а в зоомагазин може да намери същия папагал с 50-100лв. отгоре.

ge0gr!3v, ако си търсиш кротко папагалче на възраст 2 месеца, може да ми пишеш ЛС.

Може да прегледаш и тази тема: http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=322
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

ge0gr!3v
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 22 Мар 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 12:18:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Хора имам предвид папагала лесно ли се учи да говори защото те и вълнистите можели да говорят ама   лесно ли се учи да говори и папагала като го купя нали може да го пратя да го обучат да е кротък и да приказваи просто искам да знам дали е говорящ търся отговори с ДА или НЕ защото става много сложно за мен и се обърквам
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 13:27:48    Заглавие: Отговорете с цитат

ge0gr!3v написа:
Хора имам предвид папагала лесно ли се учи да говори защото те и вълнистите можели да говорят ама   лесно ли се учи да говори и папагала като го купя нали може да го пратя да го обучат да е кротък и да приказваи просто искам да знам дали е говорящ търся отговори с ДА или НЕ защото става много сложно за мен и се обърквам


Зависи от самото пиленце дали и доколко ще се научи да имитира човешка реч (както при хората, едни са много приказливи, а други - много мълчаливи)...
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

ge0gr!3v
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 22 Мар 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 13:47:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами немогат ли да се пратят да се обучат нещо?

Модератор: Едно съобщение е достатъчно!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 16:48:53    Заглавие: Отговорете с цитат

И къде ще го пратиш да се обучава? Такова нещо никаде по света не съм чувал да има... И да има, то ще трябва да пратиш папагалчето си поне за 1 година на обучение (което най-вероятно ще ти излезе златно) и никой няма да ти гарантира резултат, а когато папагалчето се върне то въобще няма да те помни...
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

ge0gr!3v
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 22 Мар 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 17:32:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами как мога да го науча да говори помня имаше едни гранулки които се слагаха в храната за говорящи папагали им помагало да говорят също и спецялна вода други начини има ли
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Емо
Потребител
Потребител


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 68
Местожителство: Благоевград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 18:07:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Има един магьосник на съседната улица - той ще ти помогне !

Моля те прочети нещо по темата - има достатъчно писано във форума или си купи едно книжка - преди само да задаваш въпроси !

Извини ме !
_________________
БЕЛИ ПАУНИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

gyzmo
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 29 Фев 2008
Мнения: 22

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 18:33:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен не оже да си купиш птичка малко по голяма от врабче и да очакаваш да проговори както си гледала по телевизията.Според мен на малкия алекснадър ще му е трудно да проговори за големия сигурно може ама малкия трудно.Лично мое мнение незнам
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

sladkotototo
Напредва
Напредва


Години: 37
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Фев 2008
Мнения: 34

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 18:37:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Емо написа:
Има един магьосник на съседната улица - той ще ти помогне !

Моля те прочети нещо по темата - има достатъчно писано във форума или си купи едно книжка - преди само да задаваш въпроси !

Извини ме !



Какво изобщо се извиняваш, този младеж напълни с празни и 1000 пъти предъвкани теми ...

Съветвам те да прочетеш малко нещата във форума, има страшно много теми, статии, който ще ти помогнат. Няма никакви гранулки и темподобни простотии. И ако искаш да питаш нещо, било то за папагалите ти или нещо друго, първо потърси в търсачката (затова е там) и после пусни тема. И не е нужно да слагаш за всеки въпрос тема ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ge0gr!3v
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 22 Мар 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 19:12:22    Заглавие: Отговорете с цитат

gyzmo написа:
Според мен не оже да си купиш птичка малко по голяма от врабче и да очакаваш да проговори както си гледала по телевизията.Според мен на малкия алекснадър ще му е трудно да проговори за големия сигурно може ама малкия трудно.Лично мое мнение незнам
Искаш да кажеш гледъл и аз моето вълнисто папагалче го научих да казва "К" но не с език както говорят Жако-тата ами някак такова скърцащо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

gyzmo
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 29 Фев 2008
Мнения: 22

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 19:24:43    Заглавие: Отговорете с цитат

ge0gr!3v написа:
gyzmo написа:
Според мен не оже да си купиш птичка малко по голяма от врабче и да очакаваш да проговори както си гледала по телевизията.Според мен на малкия алекснадър ще му е трудно да проговори за големия сигурно може ама малкия трудно.Лично мое мнение незнам
Искаш да кажеш гледъл и аз моето вълнисто папагалче го научих да казва "К" но не с език както говорят Жако-тата ами някак такова скърцащо

Извинявай за грешката. Е щом си накарал вълнист папагал да казва к тогаваняма да имаш проблеми и с малкия александър
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ge0gr!3v
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 22 Мар 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 19:54:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам аз го оставих един ден пред телевизора и като се прибрах ми направи впечатление че нещо все едно кашли като се заслушах казваше К а александрите съм чувал че били много мълчаливи и хитри
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

alex66
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 37
Местожителство: варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Март 2008, 22:23:29    Заглавие: МАЛЪК АЛЕКСАНДЪР Отговорете с цитат

ge0gr!3v написа:
Незнам аз го оставих един ден пред телевизора и като се прибрах ми направи впечатление че нещо все едно кашли като се заслушах казваше К а александрите съм чувал че били много мълчаливи и хитри

грешка,това чудо има сила на гласа с децибели на линейка,говоренето зависи от индивидуалноста на птицата и твойто отношение към нея,ако искаш да не се мъчиш,купи си диктофон,записвай си гласа и слушай,става бырзо,а със папагала става бавно и с много обич!
_________________
ние сме отговорни за тези когото опитомих ме
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети