мисля да си купя диво жако от магазин-съвет

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

gyzmo
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 29 Фев 2008
Мнения: 22

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Март 2008, 12:49:23    Заглавие: мисля да си купя диво жако от магазин-съвет Отговорете с цитат

Здр на всички.Пред сериозна дилема съм днес ходих в един магазин и щях да си поръчвам скално жако но управителя на магазина ми предложи да ми намали цената на едно кралско от 1500 на 1200 като каза че може да го направи защото птицата не е регистрирана.Та се чудя дали да го взема.Иначе както се досещате птицата е дива и то много ,когато и свали клетката птичето полудя направо то не беше съскане крясаци и така.Някой по голям разбирач да каже дали си струва инвестицията и дали е възможно да се опитоми това птиче и дали може да проговори след време.В магаина е от 10 дена и се пощи добре изглежда неприлича на болно.Хайде тези който могат да дадат полезен съвет ще съм им много задължен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Март 2008, 12:49:23    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Март 2008, 16:04:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен за подобна сума може да се намери ръчно дохранвано ЖАКО. Мисля че ако можеш да дадеш 1200 лв за диво по-добре да додадеш малко за излюпено в плен.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

alex66
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 37
Местожителство: варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Март 2008, 17:29:34    Заглавие: жако Отговорете с цитат

съгласна съм с jo ,не знаеш дивото колко годишно,дали няма някаква скрита болест която после ще ти създаде проблеми,вземи излюпено и отгледано в българия,а и мъничкото по лесно ще свикне с теб,късмет!
_________________
ние сме отговорни за тези когото опитомих ме
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

gyzmo
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 29 Фев 2008
Мнения: 22

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Март 2008, 18:48:36    Заглавие: Re: жако Отговорете с цитат

alex66 написа:
съгласна съм с jo ,не знаеш дивото колко годишно,дали няма някаква скрита болест която после ще ти създаде проблеми,вземи излюпено и отгледано в българия,а и мъничкото по лесно ще свикне с теб,късмет!

В крайна сметка вече намерих птица   на около година с документи от бг е но не са се занимавали с нея такаче проблема е решенSmile)))блогодаря за съветите
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети