Купих си Жако!Да се похваля

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

pam
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 27 Мар 2008
Мнения: 14

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Април 2008, 23:24:33    Заглавие: Купих си Жако!Да се похваля Отговорете с цитат

Привет на всички,радвам се че и аз най -накрая мога да се похваля с домашният ни любимец Коко бебето. Коко го закупихме от Ферма за развъждане на папагали в България,няма да спменавам къде за да не прозвучи като реклама. Коко е на 80 дни и е ръчно хранен,аз лично бях безумно притеснена как сте реагира на нас ,и дали няма да се стресира и да ни ръмжи.Оказа се изстинско бебе,само да го гушкаме да му пеем и да му говорим.Сутрин като ни види ,и запо4ва да чвърчи от радост,най-малко 1 ч.трябва да се занимаваме. Пожелавам ,на всички едно такова мило и любеобвилно Вако като нашето.


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Април 2008, 23:24:33    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

gyzmo
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 29 Фев 2008
Мнения: 22

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Април 2008, 11:17:03    Заглавие: жако Отговорете с цитат

Честито да си го гледате с здравеSmile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Април 2008, 12:31:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито!

Снимките ти не се виждат. Глезам, че си дал линкове към файловете на твоя компютър, но така няма как да се виждат. Трябва да ги качиш някъде - виж тук!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

buku
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 06 Апр 2008
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Април 2008, 17:07:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито!

Бих искла да попитам от къде си го взе и каква цена?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Didka
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 17 Ное 2007
Мнения: 8

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Април 2008, 23:21:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще стои така кротичко още малко. И нашият Коко беше на 2 мес. като го взехме и писукаше само като е гладен.Сега вече е на около 5 мес.,но като не е в клетката задължително трябва да сме покрай него,защото ходи там,където знае,че не трябва.Много го обичаме и му се радваме.Вече казва "Коко","аууу",защото това чува от мен като ме ухапе някой път,"ей" и други такива.Честито и от мен!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

pam
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 27 Мар 2008
Мнения: 14

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Април 2008, 22:26:50    Заглавие: Отговорете с цитат

ПОМОЩ!!!  
Нашето сладко бебе му стана нещо? Запо4на да хапе единият си стопанин.   моля дайте съвет какво да правим
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Април 2008, 9:27:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Много неприятен момент Smile Съжалявам, че се смея...просто ми е ясно колко е гадно, защото и моите ме кълват Smile Ама жакото си има сериозен клюн......
Както са писали и по други теми бъдете внимателни и постоянни с пилето...може още да не е свикнало хубаво с вас и да е стресирано.....аз друго не мога да кажа, защото мен си ме кълват каквото и както и да правя...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Didka
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 17 Ное 2007
Мнения: 8

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Април 2008, 9:29:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Има си такива периоди.Нашият като видеше дъщеря ми,настръхваше целия и тичаше срещу нея да я хапе.Но това отмина.Чувала съм,че винаги си имат любимец в семейството.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

pam
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 27 Мар 2008
Мнения: 14

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Април 2008, 11:54:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Нашият уж е спокоен,мен ме обожава и е голяма радост като ме види,играе пее нещо"силно казано пеене" ,но види ли мъжът ми се наежва ,и гледа само как да со захапе.
Не знам как да го отучим от това,в4ера му даде да го ухапе,и то доста силно ,направо му посини пръста.
Дайте нещо като идея.
Мерси !Предварително
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Април 2008, 11:57:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Може да звучи тъпо, но щом теб те харесва толко много, дали не ревнува от мъжа ти?
Чувала съм, че мъжки папагали се привързват към жените, а женските към мъжете. Мен ме кълват женските папагали, а мъжкия не...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Април 2008, 12:08:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Не звучи никак тъпо. Те са много интелигентни птици и нерядко се случва да проявяват "човешки" чувства като любов, ревност и ненавист. Твоето бебе е много възможно да ревнува от мъжа ти, иска цялото ти внимание да бъде насочено към него. Има начин това да се поправи, но нека се произнесе колега, на когото това се е случвало. Аз мога да говоря само за наблюдавано поведение.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

pam
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 27 Мар 2008
Мнения: 14

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Април 2008, 12:44:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Да и ния си помислихме,че може да ревнува,но като го взехме си си играеше и мъжът ми.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

gab1to
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 06 Май 2008
Мнения: 19
Местожителство: Xramnali

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Май 2008, 23:51:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито да си го гледаш с здраве Smile
МОДЕРАТОР: НЕ Е НУЖНО ДА ДАВАШ МНЕНИЕ ПО ВСЯКА ТЕМА, СПАМИШ и ЩЕ ЗАПОЧНА ДА ТРИЯ ПОСТОВЕТЕ ТИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети