тъжна новина

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

kokoshinkata
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 01 Авг 2007
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Април 2008, 23:36:25    Заглавие: тъжна новина Отговорете с цитат


От много време не съм влизала тук и не съм писала. От работа не остава много време. Съжалявам че по лош повод намерих време да пиша тук

Тази сутрин Кики (мъжкото ми папагалче, победител във фотоконкурс 2) почина

ето тук са снимките от втория конкурс, който спечели Кики заедно с половинката си Рики
http://arhiv.bgbirds.com/viewtopic.php-t=380&sid=3945d9aaac7ea002d544b479f1456481.htm
_________________
Нашето знание е ограничено, нашето незнание - безгранично!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Април 2008, 23:36:25    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

kyynadd
Напредва
Напредва




Offline
Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 34

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Април 2008, 0:55:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Моите съболезнования. Все пак на колко години беше птичето?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Април 2008, 14:10:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Жалко!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

denkata_2808
Потребител
Потребител


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Апр 2008
Мнения: 68
Местожителство: pleven

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Април 2008, 17:26:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Миналата година и моето женско папагалче почина имам и мъжко и той много трудно свикна с новото папагалче но сега много добре си се разбират вече една година си живеят заедно но гадното е че Поли (мъжкия) е с 2 години по голям от Дейзи.Вземи на другото папагалче приятел така ще му е по лесно моя един ден стоя сам и постоянно я викаше.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

kokoshinkata
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 01 Авг 2007
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Април 2008, 16:35:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Беше на около 6 години. Имаше някакво хронично заболяване на горните дихателни пътища, но си беше много жизнен и весел. Да женската го вика постоянно, седи пред огледалото и имитира неговия глас. Тези дни мисля да й потърся другарче, но малко се притеснявам как ще го приеме.
_________________
Нашето знание е ограничено, нашето незнание - безгранично!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

denkata_2808
Потребител
Потребител


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Апр 2008
Мнения: 68
Местожителство: pleven

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Април 2008, 21:18:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Отначало може малко да се карат но ще свикнат.Аз когато зех новото папагалче много се притесних защото в зоомагазина имаше много папагали в една клетка и бяха по големи от нея и тя беше много мъничка и като я сложихме при Поли не искаше да яде но като гледаше от него и се престраши и свикна с Поли и той с нея.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Април 2008, 8:42:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Съжалявам за Кики
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети