ПОМОГНЕТЕ МИ

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Архив обяви : Изгубени / намерени птици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

gggg12
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 08 Юни 2008
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Юни 2008, 21:46:17    Заглавие: ПОМОГНЕТЕ МИ Отговорете с цитат

Изгубих папагала си! Беше на терасата,забравих да затворя клетката и малко след това като се върнах вече го нямаше! На цвят е шарен, тялото му е светло синио, главата му е жълта, а крилата са му бели с леко светло синио! Изгубен е в Стара Загора на бул.Славянски 1 ,вх.А,точно срещу терасата има дървета, но не го видях накъде излетя,не знам дали е близо или е далеч,но предполагам че е близо,може да му се е случило всичко!!!! Моля ви ако има добри хора с добри сърца, ако сте го хванали или знаете нещо за него,всякаква информация,моля ви свържете се с мен.Отчаян съм!!!!

GSM: 0888299985

Не мога без него.Той е всичко за мен!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Юни 2008, 21:46:17    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Юни 2008, 22:09:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Какъв е вида на папагалчето, ако го забележа ще ти кажа.И аз съм в Ст.Загора.





ПП.какъв пол е и как се казва? Кога забеляза че го няма?
виж тази статия.
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=120
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

gggg12
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 08 Юни 2008
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Юни 2008, 22:33:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Вида на папагалчето е вълнисто! Направих всичко възможно да го намеря но не успях! Моля те помогни ми!!!!

Искам да те попитам според теб някаде надалече ли е излетял или е някаде близо до блока?  

RE:

Мъжки е. Името му е Цончо. Забелязах че го няма много малко след като оставих клетката на терасата!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

denkata_2808
Потребител
Потребител


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Апр 2008
Мнения: 68
Местожителство: pleven

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Юни 2008, 9:09:18    Заглавие: Отговорете с цитат

То беше ли свикнало с теб идваше ли ти на пръста ако не е според мен много трудно ще го хванете
_________________
Имам две вълнити папагалчета едното зелено-Поли(мъжко) на 4 години и дрогото е светло синьо-Дейзи(женско) на 2 години и едно мини заиче няма годинка казвасе Пухи черно и бяло е
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Юни 2008, 11:35:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Обиколи квартала, гледай по дърветата. Може да го видиш някъде. Ако имаш запис на вълнист папагал - пусни му го, може да отговори. Аз тъкъ намерих моята корела - бях я записал кака пее на телефона и пусках записа. Но я намех на повече от километър, така че може и да не е наблизо.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

gggg12
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 08 Юни 2008
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Юни 2008, 13:21:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, имаше ми доверие!!!! Като го виках ми кацаше на раката, на рамото и на гърба. Играехме си заедно и всичко останало!!!!!!!!!!!! Всичко беше толкова хубаво докато не се случи най-ужасното нещо в моя живот,избяга!!!!
Моля ви, нека си направим една среща и да го открием заедно,моля ви!!!! Отчаян съм, не знам вече какво да правя! Той беше всичко за мен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE:

Нямам запис на него или на някакъв друг папагал! Обикалях къде ли не около блока!!!!
Гледах дърветата, на земята, какво ли не съм правил!!!! Отчаян съм!!!! Ще направя всичко за него!!!!

Единственото нещо което искам е да го намеря, да се върне при мен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Не мога да продължа живота си без него!!!!!!!!!!!!!!!

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Юни 2008, 13:53:35    Заглавие: Отговорете с цитат

С риск да съм груба : ИЗЛЕЗ И СИ ПОТЪРСИ ПИЛЕТО НЕ СТОЙ В ИНТЕРНЕТ!
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

gggg12
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 08 Юни 2008
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Юни 2008, 14:16:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Търсих го къде ли не, около блока, гледах на дърветата, на земята!!!!!! Нямаше го никъде!!!!! Виках му името!!!!!!!! Но, не го намерих!!!!!!!! За това моля за помощ!!!!
Изгубих го този Петък, който мина. Малко след като го загубих заваля голям дъжд, духаше силен вятър!!!!!!!!!!!!!!! Продължавам да правя всичко възможно!!!!! Ще направя всичко за него!!!!!!!!! За това моля, помогнете ми!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Юни 2008, 14:31:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Не се отчайвай, може просто да си се разминавал с него - продължавай да търсиш, разпитвай хората по улицата, съседите - всички! Но наистина излез на вън - там шансът ти е много по-голям!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

gggg12
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 08 Юни 2008
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Юни 2008, 16:15:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Според вас някъде наблизо до блока ли е или е далече???? Разберете ме! Моля ви, помогнете ми да го намеря!

RE:

Тъй като вие имате повече опит, ви моля от сърце, помогнете ми да го намеря, моля ви!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Юни 2008, 8:06:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Виж, колкото и да ми се иска не мога да ти кажа къде ти е пилето... Просто обикаляй на всякъде, като започнеш от по-близките места и стигнеш до по-далечните. Може да разлепиш обяви, в случай, че някой го е хванал и го е прибрал.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

gggg12
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 08 Юни 2008
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Юни 2008, 12:42:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Можете ли да ми кажете до какво долу-горе разтояние да го търся??
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Юни 2008, 18:03:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей! Незнам колко далечеможе да го търсиш Sad , но се разходи из близките до теб зоомагазини. Ако някой го е намерил и е решил да го задържи ще е отишъл за клетка , храна, поилка.... Обикновено хората се хвалят като намерят птиче. Смятат че е на късмет. Незнам какво друго можеш да направиш.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Изгубени / намерени птици Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети