Въпроси и съвети за форума :)
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Идеи, критики, похвали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

headbuster
Нов
Нов


Години: 31
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 02 Юни 2008
Мнения: 21

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Юни 2008, 14:51:18    Заглавие: Въпроси и съвети за форума :) Отговорете с цитат

Защо директорията на форума е phpBB2? аз бих предложил forum но както вие си решите
Също предлагам да намерим една нова тема която отива на сайта!
Аз ще потърся и ако не намеря ще се опитам да направя Smile
Само да отбележа че нямам за цел да критикувам сайта и форума!
Много са се добре...просто давам съвети Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Юни 2008, 14:51:18    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Юни 2008, 22:05:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Директорията е phpBB2, защото така я направих отначало и не съобрезих да е с друго име, но това не особен проблем.  Няма да го променям, защото много хора го знаят с този адрес и ще има затруднения. Ще се радвам да помагаш!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Юни 2008, 9:07:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина е чудесно, че някой има желание да помогне за подобряването на форума
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Март 2009, 9:26:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Имам проблем, за който ще се надявам да ми помогнете.
В къщи доставчик на интернет е BTK ADSL и не мога да отворя вашия сайт(www.bgbirds.com)
В офиса ми доставчик на интернет е частна фирма и нямам проблем с отварянето на сайта. На какво може да се дължи това.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2009, 0:00:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Savador написа:
Здравейте,
Имам проблем, за който ще се надявам да ми помогнете.
В къщи доставчик на интернет е BTK ADSL и не мога да отворя вашия сайт(www.bgbirds.com)
В офиса ми доставчик на интернет е частна фирма и нямам проблем с отварянето на сайта. На какво може да се дължи това.

Освен проблема да е в доставчика не виждам друга причина. С други сайтове има ли такъв проблем? Какво точно се изписва?
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2009, 9:29:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Мишо, понеже харесвам сайта Ви и влизам всеки ден, ме тормози факта, че не мога да влизам от домашния ми компютър. Изписва "WEB NOT FOUND" или нещо подобно, което означава, че не може да се свърже със сайта Ви, а под него ми показва директория на папки от различни дати, като в експлорера на WINDOWS. Като се опитам да отворя някоя папка ми блокира "Интернет експлорера". Пробвах и с Мозила - същата работа.
Довечера ще направя снимка на това което ми показва на екрана и ще ти го кача тук от офиса ми. С други сайтове нямам проблеми. Трих бисквитки, запомнени пароли и какво ли не но все още не мога да вляза от нас в сайта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2009, 21:00:07    Заглавие: Отговорете с цитат

От кога е този проблем? От средата на февруари?
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Март 2009, 12:05:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам познати, които наскоро пуснаха ADSL и като ги видя, че са на линия ще им пратя линк към сайта, за да разберем дали е от доставчика.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Март 2009, 9:24:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето това ми се показва на екран и наистина е от средата на февруари.

Последната промяна е направена от Savador на 16 Март 2009, 13:29:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Март 2009, 13:12:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Тогава смених хостинг компанията. Явно от там идва проблема. Писах им и чакам отговор.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Март 2009, 13:28:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Ок! Ще сваля предното съобщение щом вече го видяхте. Дано се оправят нещата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Март 2009, 13:43:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето какво ми отговориха.
Цитат:
За съжаление е необходимо да се свърже с БТК. Възможните причини са
запаметена информация от ДНС-а на БТК, както и кеш. Нужно е да се свърже
с тях и да опреснят самия ДНС при тях.

_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Март 2009, 9:43:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Мишо,

Не съм ходил до БТК но сега след като се опитам да отворя сайта ми се изписва следното:


"ТОЗИ АКАУНТ Е ВРЕМЕННО СПРЯН.
АКО СМЯТАТЕ ЧЕ ТОВА Е НЕРЕДНО МОЛЯ СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС.  
" http://www.superhosting.bg/ "


Това е. Препраща ме към този суперхостинг. Отварям го и от там вече незнам мога ли да направя нещо. Ако можеш дай съвет, а аз днес ако мога ще отида до БТК.Да не би щото отварям най често вашия сайт и да са ми блокирали нещо... но няма логика в това. В събота си купих нов папагал "Кафявоуха пирура" уж е мъжкар но сега ще почна да чета за тях. Лошото е че не мога да го правя в къщи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Март 2009, 21:24:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблема няма от къде да е освено то БТК. До февруари сайта се хостваше от Суперхостнг, но преминах към ICN и ми закриха профила в Супирхостинг. Причината е "запаметена информация от ДНС-а на БТК" и щом напишеш bgbirds.com те прехвърля към сървъра на Суперхостинг, а там вече няма нищо.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Март 2009, 10:01:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Ок, благодаря ти! Разбирам и вече знам какво да искам от тях. А това значи ли че в цяла България, който е на БТК го препращат към суперхостинг или това само локално в моя Великотърновски район.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Март 2009, 16:23:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам. Не познавам никой на БТК, за да питам.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Април 2009, 16:35:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Братовчедка ми е на ADSL и не може да го отвори.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Април 2009, 7:46:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте отново,
вчера ходих в БТК и им обясних, че не мога да вляза в този сайт. Човека го набра на компютъра си и влезе. Каза ми че проблема е в моя компютър. Но щом и твоята братовчедка не влиза през БТК, вече незнам какво да правя. Чистих кеша от компютъра си и пак не става. Посъветваха ме да потърся сайта цифрово - тоест чрез IP адреса, но аз не го знам. Какво мога да направя???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Април 2009, 9:38:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Макар и това да не решава проблема, единственото, за което се сещам е да пробваш от този линк:
http://electron.icnhost.net/~micobg/bgbirds/ (тук вече трябва да се отвори)
или през прокси сървър - тук. Поне да видим дали от там са зарежда.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Май 2009, 9:49:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Мишо,
най после ти пиша от компютъра в къщи, понеже БТК си оправиха нещата. Сега вече всичко е наред. Благодаря ти за съветите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Идеи, критики, похвали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети