съвет

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

contesse
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Юни 2008, 13:45:56    Заглавие: съвет Отговорете с цитат

Здравейте,
Преди две седмици си купих корела,никога до сега не бях гледала папагал и не знаех мн мн как да разбера дали ми е здрава птичката или не,аз като я гледах беше добре и след 5 дена ми направи впечатление,че нещо не е наред,много ядеше семки и също така много спеше,ама реших че просто е уморен или му е скучно само,и решихме с приятеля ми да му вземем женска. Взехме женска,разбираха се много добре се радваха след 1 ден,забелязахме че мъжкото ми папагалче наистина не е добре седеше на дъното на клетката и спеше не искаше много да яде,отидох до ветеринара ама вече беше затворено.Извадихме папагалчето от клетката и го сложихме на на масата то не можеше да се държи на крачетата си,уплаших се,и звъннах на денонощен ветеринар да питам какво да правя,той ми обесни че надали ще оцелее,и след два часа ми умря,не разбрах дори от какво дали е било от храната или не,страхувах се за женската да не умре и тя,смених храната и купих друго папагалче.За белязах че и женската яде много а пък,новото папагалче не яде чак толкова много и постоянно свири а женската не толкова често дали в възможно и женската да е болна?Не искат да яде друго освен семена.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Юни 2008, 13:45:56    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

denkata_2808
Потребител
Потребител


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Апр 2008
Мнения: 68
Местожителство: pleven

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Юни 2008, 15:24:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Едва ли е  проблем това че не яде друго освен семена другото сигурно не и харесва гледаи им изпражненията да не са много течни
_________________
Имам две вълнити папагалчета едното зелено-Поли(мъжко) на 4 години и дрогото е светло синьо-Дейзи(женско) на 2 години и едно мини заиче няма годинка казвасе Пухи черно и бяло е
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

contesse
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Юни 2008, 15:30:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Предимно са им нормални(зеленикави)или тъмно зелени с бяло.Един път забелязах 4е е леко воднисто, но иначе са им нормални,на другото папагалче,което ми умря му бяха почти черни.Не знам какви витамини да им давам.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Юни 2008, 16:00:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Че яде много не е проблем. А и това че иска само семена също е нормално. В магазина едва ли са и давали зеленина и тя не е свикнала да яде друго. Но не разбрах след смъртта на мъжкия женската сама ли е сега или има и нов мъжки с нея?
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

contesse
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Юни 2008, 16:25:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Купихме на другия ден друго мъжко,за да не е самотна...ама още ги е страх от нас,особенно мъжкия е мн страхлив също така и много див.Не знам как да ги науча да ядът и плодове...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Юни 2008, 16:48:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Женските попринцип само свирят и то по-малко, докато мъжките пеят и понякога повоче от колкото ми се иска.

Тук можеш да прочетеш малко за витамните: Витамини
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

contesse
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Юни 2008, 17:02:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси.Да така е женската мн рядко да свирне,ама мъжкия свири мн,дори почна да имитира и алармата на gsm-ми..Проблем ли е че са в кухнята,също така забелязах че мн късно вечер заспиват не знам дали да не ги покриваме.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

watson
Потребител
Потребител


Години: 38
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Апр 2008
Мнения: 54

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Юни 2008, 18:47:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Качи малко снимки, да им се порадваме Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Юни 2008, 22:12:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мисля, че кухнята е подходяща за тях. Особено ако се готви там. А те заспиват, когато ги оставиш на тъмно и спокойно. Трудно биха се отпуснали да заспят в твое присъствие. Можеш да ги завиваш.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

contesse
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Юни 2008, 10:09:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние не готвим там....мерси все пак за съвета.Ще почнем да ги покриваме.А от къде мога да си купа гащи за клетката,за  да не разхвърлят храната.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

denkata_2808
Потребител
Потребител


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Апр 2008
Мнения: 68
Местожителство: pleven

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Юни 2008, 10:53:04    Заглавие: Отговорете с цитат

От зоомагазина но ако искаш да си ти точно по мярка ще е по добре да си ги направиш сам или да поръчаш на някой да ти ушие
_________________
Имам две вълнити папагалчета едното зелено-Поли(мъжко) на 4 години и дрогото е светло синьо-Дейзи(женско) на 2 години и едно мини заиче няма годинка казвасе Пухи черно и бяло е
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

contesse
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Юни 2008, 13:24:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси за инфото.Обещавам скоро да кача снимки на папагалчетата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети