въпрос относно съжителство на корела и вълнисти

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

andreidoch
Нов
Нов


Години: 50

Offline
Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 9

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Август 2008, 22:24:24    Заглавие: въпрос относно съжителство на корела и вълнисти Отговорете с цитат

Здравейте, отскоро съм регистриран и мисля,че форума е супер. Имаме две вълнисти папагалчета мъжко и женско от около година,но децата много искат и корела та въпроса ми е могат ли да съжителстват заедно в една клетка и дали на корелата няма да и е гадно,че е сама идали да вземем две? Моля ако някой знае нещо по въпроса да сподели.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Август 2008, 22:24:24    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

T-rex
Нов
Нов


Години: 45
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 18 Май 2008
Мнения: 6
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Август 2008, 22:30:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей , няма проблем да живеят заедно .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

andreidoch
Нов
Нов


Години: 50

Offline
Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 9

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Август 2008, 22:32:45    Заглавие: Отговорете с цитат

T-rex написа:
Здравей , няма проблем да живеят заедно .
  ОК Мерси .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Септември 2008, 11:13:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма проблем. И аз съм гледам корела и вълнисти заедно. Само трябва по-просторна клетка, защото ако някое папагалче е по-враждебно настроено ще има бой.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

andreidoch
Нов
Нов


Години: 50

Offline
Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 9

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Септември 2008, 12:20:39    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Няма проблем. И аз съм гледам корела и вълнисти заедно. Само трябва по-просторна клетка, защото ако някое папагалче е по-враждебно настроено ще има бой.
Благодаря за отговора ама не разбрах само дали като е една корела тя ще приема вълнистите за другарчета и ще се занимава с тях или ние ще трябва да и обръщаме повече внимание на нея? Защото папагалите са ни два е те си се занимават заедно и им е добре. А относно клетката мисля да направя една клетка някъде с размери 80х60х60 като 80 е широчината. Ще стигнели?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Септември 2008, 12:24:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Достатъчна им е. Дали ще се разбират добре си зависи от тях.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

andreidoch
Нов
Нов


Години: 50

Offline
Регистриран на: 25 Авг 2008
Мнения: 9

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Септември 2008, 10:33:50    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Достатъчна им е. Дали ще се разбират добре си зависи от тях.
Ясно благодаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

akvadum
Нов
Нов


Години: 38
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 08 Сеп 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Септември 2008, 17:32:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Никви ядове няма да имаш  ако ги гледаш заедно Корели и вълнисти  те са  дружелюбни един към друг  , дори си хапват просото заедно
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети