Опръстненяване на канарчета !

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Емо
Потребител
Потребител


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 68
Местожителство: Благоевград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Май 2008, 19:04:04    Заглавие: Опръстненяване на канарчета ! Отговорете с цитат

Приятели,

Аз уважавайки тезата, че всяко канарче трябва да бъде опръстенено си поръчах пръстени при Димитър от Казанлък и получих за моя изненада много точни и с много информация пръстени!

Нашия приятел Емо от Сандански ми показа нагледно това което бях чел стократно за поставянето на пръстена и реших че мога да се справя но :

При първото люпило се опитах да ги сложа на 8-я ден (чел съм че се слагат на 6-7 ден ) и не успях - прекараах го през 3-те пръсчета но ме беше страх да натисна на ставичката и се отказах.

Днес се опитах да сложа пръстени на пиленцата от второто люпило - на 6 дни и 6 часа.
За съжаление пак стигнах да там и не посмях да довърша - може би птичетата ми растат силни и бързо, че много добро храня родителите или много ме е страх но ... и тези птичета останаха без пръстени.

Помагайте!
_________________
БЕЛИ ПАУНИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Май 2008, 19:04:04    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

todor123
Нов
Нов


Години: 48

Offline
Регистриран на: 04 Сеп 2008
Мнения: 1
Местожителство: БУРГАС

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Септември 2008, 0:12:08    Заглавие: Re: Опръстненяване на канарчета ! Отговорете с цитат

Емо написа:
Приятели,

Аз уважавайки тезата, че всяко канарче трябва да бъде опръстенено си поръчах пръстени при Димитър от Казанлък и получих за моя изненада много точни и с много информация пръстени!

Нашия приятел Емо от Сандански ми показа нагледно това което бях чел стократно за поставянето на пръстена и реших че мога да се справя но :

При първото люпило се опитах да ги сложа на 8-я ден (чел съм че се слагат на 6-7 ден ) и не успях - прекараах го през 3-те пръсчета но ме беше страх да натисна на ставичката и се отказах.

Днес се опитах да сложа пръстени на пиленцата от второто люпило - на 6 дни и 6 часа.
За съжаление пак стигнах да там и не посмях да довърша - може би птичетата ми растат силни и бързо, че много добро храня родителите или много ме е страх но ... и тези птичета останаха без пръстени.

Помагайте!


Здрасти!
Мисля че няма да имаш проблем със поставянето на пръстените....опитаи отножо и без да се бърза..Би ли ми казал от каде да си поръчам и аз пръстени?
_________________
в очите на различните хора -различен, зависи от техния фокус, начин...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

sandan
Напредва
Напредва


Години: 48
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 19 Мар 2008
Мнения: 31
Местожителство: Сандански

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Септември 2008, 1:59:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече мина времето за опръстеняване .
Пръстени можеш да си поръчаш на тел:0887402895 Димитър.
_________________
www.canarybg.dir.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети