Въпрос за Малък Александър

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

headbuster
Нов
Нов


Години: 31
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 02 Юни 2008
Мнения: 21

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Юни 2008, 18:48:20    Заглавие: Въпрос за Малък Александър Отговорете с цитат

Здравейте,
Искам да си купя малък сашо:
Потърсих насам натам ама като видях форума ви реших да питам вас:
на каква цена са?
какъв характер имат
и ваше мнение
(също дали някой си продава папагала)
Благодаря предварително
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Юни 2008, 18:48:20    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

gyzmo
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 29 Фев 2008
Мнения: 22

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Юни 2008, 19:05:56    Заглавие: за сашо Отговорете с цитат

един от модераторите има развъдник за папагали и до колкото знам продава ръчно изхранени александри малки но нензам на каква цена окло  200 или 230 лв струватако наистина си се ориентирал към такъв клас папагал по  добре потърси entel пилетата са социализирани
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

headbuster
Нов
Нов


Години: 31
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 02 Юни 2008
Мнения: 21

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Юни 2008, 20:19:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Хмм ще попитам!
Ще се радвам ако още хора изкажат мнението си защото никога не съм имал домашен любимец!

Благодаря предварително
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

denkata_2808
Потребител
Потребител


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Апр 2008
Мнения: 68
Местожителство: pleven

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Юни 2008, 10:55:15    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.bezplatno.net/listing-58253-SPESHNO__prodavam_papagal_poroda_aleksandur.html   Виж тук има много обяви
_________________
Имам две вълнити папагалчета едното зелено-Поли(мъжко) на 4 години и дрогото е светло синьо-Дейзи(женско) на 2 години и едно мини заиче няма годинка казвасе Пухи черно и бяло е
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

gargara
Нов
Нов


Години: 42
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Юни 2008
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Юни 2008, 20:38:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз взех преди седмица и половина един малък Александър , беше изключително стресиран от сестра ми , детето и и едно ку4е. Беше в окаяно състояние , но аз го взех в къщи (живея сам)Първо го държах една седмица в кухнята да свикне с мен и да не му се набивам на о4и много , сега от три дена живее в мойта стая , много е доволен и днеска като отивах на работа му оставих клетката отворена за да се разхожда из стаята докато ме няма , като се върнах беше навънка и се у4еше да лети , след това пак излязох за малко и като се върнах ве4е се беше прибрал в клетката. Голяма сладурана и красавица , мисля ,. 4е ако я гледам както трябва ще се превърнем в истински приятели Smile Ина4е още е супер психо , но ве4е не се стряска колкото и да се въртя около нея , надявам се след някой и друг месец да ми се ка4ва на пръста Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

dark_messiah1
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 30 Авг 2008
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Август 2008, 14:26:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Искам да си купя малък сашо:
Потърсих насам натам ама като видях форума ви реших да питам вас:
на каква цена са?

                                     


И някои продава ли?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

headbuster
Нов
Нов


Години: 31
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 02 Юни 2008
Мнения: 21

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Август 2008, 16:03:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Взех си го за 190 лева
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

dark_messiah1
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 30 Авг 2008
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Август 2008, 18:22:41    Заглавие: Отговорете с цитат

А аз намерих една двоика за 250 лв .  Но като се обадих  на другия ден ги бяха купили
П.П.
Ако някои продава МОЛЯ да ми пише
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

akvadum
Нов
Нов


Години: 38
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 08 Сеп 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Септември 2008, 17:21:41    Заглавие: Отговорете с цитат

   Здравеите мога ли да  отглеждам  Корели с малки александри в обща волиера.
Благодаря

Админ: Достатъчно е да зададеш въпроса си веднъж.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

dark_messiah1
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 30 Авг 2008
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Септември 2008, 12:22:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми мисля че може
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

poli-mon
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 09 Сеп 2008
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Септември 2008, 13:20:21    Заглавие: малък александър Отговорете с цитат

Писането на кирилица е задължително!
Ние си продаваме нашия,защото дъщeря ми,която е на годинка се страхува много от него и няма изгледи да свикне.Много ми се искаше да си го гледаме,но няма начин. Ако някой от Шумен си търси-нека да ми пише.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

dark_messiah1
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 30 Авг 2008
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Септември 2008, 11:28:05    Заглавие: Отговорете с цитат

на каква цена
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

galinzu
Нов
Нов


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Сеп 2008
Мнения: 9
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Септември 2008, 22:45:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Търся да си купя папагал малък александър ако някой продама да ми пише на скупе-galin9511 моля ви пишете или направо във форума- аз живея във варна да отида до бургас или шумен не е проблем така че пишете откъдето и да сте
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Ноември 2008, 9:02:21    Заглавие: Re: за сашо Отговорете с цитат

ЗДРАВЕЙТЕ,
entel ли е модератора който продава ръчно изхранени александри???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Ноември 2008, 12:34:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Да! Тук има повече информация какви птици има в момента.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Ноември 2008, 8:54:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Да благодаря Ви!
Ще го потърся - искам да си взема Малък Александър  - младо пиле или двойка обучени - социализирани.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Ноември 2008, 11:01:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
   Както написах по-горе искам да си взема "Малък александър". Но като разглеждахме сайта на ENTEL, моята съпруга хареса повече Монашеските папагалчета и искам да преценя, кое е по удачно за отгглеждане в стая - има ли прилики и разлики в поведението им, проговаряне, летене, привързаност към стопанина и т.н. В интерес на истината и на мен ми харесват и двата вида...но мога да си взема само от единия вид. Имам и две корели в къщи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети