проблем с корелите ми

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

masseter
Нов
Нов


Години: 39
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 30 Авг 2008
Мнения: 3
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Август 2008, 21:27:00    Заглавие: проблем с корелите ми Отговорете с цитат

Здравеите От скоро се регистрирах в сайта и мисля,че тук се научават много полезни неща...имам проблем с корелите ми и бих се радвал ако някой може да ми помогне....става въпрос за следното...корелите ги гледам от близо две години...вече са полово зрели и от миналата година женската снася...периодът на мътене минава нормално,но като доиде време за излюпване на малките те умират...яйцата се напукват,в някои случаи дори се счупват,но малките пак умират...смятам,че ги храня доста пълноценно,големите нямат роднинска връзка...мислих го от всякъде,но явно има някакъв проблем...ако някой знае нещо по въпроса ще съм му благодарен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Август 2008, 21:27:00    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

akvadum
Нов
Нов


Години: 38
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 08 Сеп 2008
Мнения: 11

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Септември 2008, 21:27:41    Заглавие: Re: проблем с корелите ми Отговорете с цитат

По принцип корелите са грижливи  към потомството си ,
Аз гледам корели вече 4 месеца имам вече з-ри чифта , те са млади птици
И на пролет ще видя какво ще стане  , а преди това  имах чифт корели  който гледах 4 години и изкарах само 4 тири малки   , през първата излюпиха 3 отгледах само 1  , на третата година отгледах 3  ,  Но не губи надежда у своите птици .
  Такива са средните папагали
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети