Ваничка за папагали
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Май 2008, 20:56:17    Заглавие: Отговорете с цитат

watson написа:
...Незнайно защо, но от наблюдения е установено, че някои папагали имат желание да се къпят при гръмотевична буря и при ..... шум от прахосмукчка (никой още не е доказал защо). Моите наистина имат голям интерес от прахосмукачката, но не съм ги къпал, докато работиSmile...


Аааа, ето защо така правили - клипче! Това са моите корели миналата година, докато работи прахосмукачката.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Май 2008, 20:56:17    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Dian4o
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 05 Май 2008
Мнения: 11
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Май 2008, 21:02:27    Заглавие: Отговорете с цитат

// OFF TOPIC //
Още ли си с тази клетка ? Не е ли прекалено малка за тях ?

Админ: Отговарям ти тук, за да не пълня темата с излишни коментари:

Не, вече са в по-голяма заедно с детето си. В тази са канарчетата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

watson
Потребител
Потребител


Години: 38
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Апр 2008
Мнения: 54

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Май 2008, 21:34:22    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:

Аааа, ето защо така правили - клипче! Това са моите корели миналата година, докато работи прахосмукачката.

Точно така се разперват като ги пръскам, умират от кеф. А това със звука на прахосмукачката е много странно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Dian4o
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 05 Май 2008
Мнения: 11
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Май 2008, 21:38:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен нещо го е страх и затова така прави..... моe мнение
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ladyyy
Нов
Нов


Години: 30

Offline
Регистриран на: 01 Апр 2008
Мнения: 6

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Юни 2008, 17:13:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам мъжка корела казва се Чати...Веднъж го изкъпах под душа ,а после със сешоара го суших ,но от далече разбира се...Може ли да му навреди по някакъв начин това,че го суша със сешоара??
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

watson
Потребител
Потребител


Години: 38
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Апр 2008
Мнения: 54

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Юни 2008, 18:49:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Не трябва да го сушиш. Така няма ефект от къпането, защото му изсушаваш кожата. Къпи го само когато е топло и го остави сам да изсъхне.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Юни 2008, 19:32:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Но не бива да го оставяш на течение, особено, ако е мокър. Аз суша моите със сешуара зимата, защо е студено, но сега няма нужда. А и много им харесва, като ги топля.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Lexso
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2008
Мнения: 72
Местожителство: гр.Смолян

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Август 2008, 16:38:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също се грижех за корели и забелязах че и без прахосмукачка пак се къпеха по същия начин - разперваха крила. Но моите корели се спускаха с главата надоло и правиха много красиви сцени.

Имам и снимки но незнам как да ги кача!

RE:

А качих снимка дано да стане


http://store.picbg.net/pubpic/2B/64/1d68aa33cb292b64.JPG

RE:

Иеее стана само че малко не се разбира каде е главата ма ако се вгледате ще разберете


Е все пак не е с надоло главата ма просто не сам оспял да го снимам навреме

Админ: Ползвай функцията edit!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

stosa
Нов
Нов


Години: 34
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 09 Сеп 2008
Мнения: 4
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Септември 2008, 0:40:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз им бях сложила на мойте папагалчета кръгла купичка не много голяма нито малка с вода те даже и не я доближиха по скоро всичките изпражнение бяха във водата явно от горе като са седели са падали и аз не мога да си го обясня защо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

avstraliisko_momiche
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Авг 2009
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Август 2009, 2:30:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам да ви попитам колко често трябва да е къпането на вълнистите папагалчета? И еднакво ли е през всички сезони? Примерно зимата трябва ли пак да се къпят с вода и не настиват ли после?

Друг въпрос ми е пясъчните бани всекидневни ли са и как е редуват с водните?

Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Август 2009, 14:37:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Лятото може да им даваш да се къпят по-често, но през зимата най-много веднъж седмично. Освен това след баня не бива да са на течение и трябва да са на топло. Когато къпя моите през зимата, ги суша със сешоара след баня.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

avstraliisko_momiche
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Авг 2009
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Август 2009, 17:51:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря!
А как редувате пясъчните бани с водните? Или пясък трябва да има постоянно?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Август 2009, 18:58:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пясък и креда давам само за ядене. Не съм чувал някой да им дава пясък да се къпят в него, нито аз съм им давал.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

avstraliisko_momiche
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Авг 2009
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Август 2009, 22:31:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох, много се извинявам. Не съм разбрала за пясъка. Някой беше споменал в друг форум за ваничка с пясък и аз си омислих, че е за къпане.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети