Папагалчето ми почина

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

HoUs3
Потребител
Потребител


Години: 30
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Септември 2008, 13:58:00    Заглавие: Папагалчето ми почина Отговорете с цитат

От няколко седмици сънувам как се прибирам и папагалчето ми е починало.Днес се прибрах и го видях на пода в клетката Беше още живо.Вдигнах го и го сложих върху гнездото(то е вътре в клетката).И след няколко секунди агонизира и почина.  Не знам каква е причината.Винаги съм се грижил за моите малки папагалчета.Купиха ми ги на 3-ти март тази година.Страмното е,че си беше извъртяло главата много страмно докато ме гледаше.Попринцип другото папагалче също е женско.Често се бият,но не сериозно-само по един клюн.Сега го огледах и няма външни наранявания.Нямам идея каква е причината.Моля ви помогнете.Моля ви защото съм чувал че ако едното папагалчее умре може това да го сполети и другото.Мисля още днес да му взема другар.Със сигурност ще бъде мъжки ако го уцеля.Кажете ми как да проверя дали не е от храната или от нещо друго.Бях им купил любимите кракери и нови гащи.Мислех да ги поглезя...Да измия ли клетката?Като се прибрах другото се беше накокошинчило и гледаше много страмно.Да купувам ли друго папагалче?Моля ви помощ,защото и другото папагалче страда от това.Вмомента е до мен и ми пее.Все още се е накокошинчило май плаче,защото когато пусках другото навън по този начин пееше.
   Моля ви побързайте
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Септември 2008, 13:58:00    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Септември 2008, 14:16:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Съжалявам за папагалчето!
Нямам идея каква може да е причината, но за по-сигурно смини храната и водата и измии добре всичко, включително и клетката, защото може и да е заразно. Не бързай с новото папагалче, защото ако е така, може и новото да се разболее. Първо се увери, че второто е здраво. Можеш да му дадеш твърдосварено яйце.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

HoUs3
Потребител
Потребител


Години: 30
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Септември 2008, 16:45:39    Заглавие: ? Отговорете с цитат

А може ли да попитам за зоомагазини в софия?ще му взема другар

  П.С.Другото пиленце е здраво-заведох го на ветеринар.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети