Малки вълнисти папагалчета

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Ноември 2008, 21:47:16    Заглавие: Малки вълнисти папагалчета Отговорете с цитат

Моите вълнисти папагали много се харесаха по цял ден се целуват, чистят си, говорят си. Въпросът ми е ако има малки как да ги прижържа към мен и да ги науча от  малки да ми седят на ръката. А кой ще ги храни малките аз или родителите им?
_________________
Тук може да качвате снимки на вашите птици или каквото искате.

<object></object
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Ноември 2008, 21:47:16    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

todpetrov
Редовен
Редовен


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 242
Местожителство: Добрич

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Ноември 2008, 2:57:12    Заглавие: Отговорете с цитат

малките майка им и татко им ще ги хранят ти само трябва им даваш храна Smile дано да се включи някой който разбира повече от мен от папагалите Smile аз от други птички разбирам малко повече Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес

goshawk
Потребител
Потребител


Години: 43
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 06 Авг 2008
Мнения: 52
Местожителство: някъде из България

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Ноември 2008, 12:24:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Родителите ще хранят малките, от теб се иска само да осигуряваш храната.
Старай се да я разнообразяваш, според това какво обичат пилетата тикракери, ябълки, твърдо сварени яйца (задължително: режеш ги на две и им ги даваш с заедно с черупката!) ...
Старай се да има и запас от пясък или сепийна кост, които ще спомагат смилането на храната в гушата на родителите.
_________________
hawk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Ноември 2008, 16:07:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси.
_________________
Тук може да качвате снимки на вашите птици или каквото искате.

<object></object
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети