Намерих вълнисто папагалче

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

blue_mag1c
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 06 Ное 2008
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Ноември 2008, 23:06:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам папагал от преди няколко минути идея си нямам как да го храня и какво да го правя намерих го стои на лампата над мен кажете какво да правя вълнисто папагалче малко е
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Ноември 2008, 23:06:17    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Ноември 2008, 23:30:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре дошъл във форума! Като за начало можеш да му дадеш хляб, но утре му купи храна за вълнисти папагали. Дай му вода в някакав паничка и го остави на спокойствие. не го закачай, достатъчно е стресиран. Тук можеш да намериш отговори на някой от въпросите си, а също можеш и да разгледаш из форума. Има много неща, така че задавай конкретни въпроси, за да ти отговаряме по-лесно и бързо.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Lexso
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2008
Мнения: 72
Местожителство: гр.Смолян

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Ноември 2008, 18:16:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито рятко хора имат касмет да намерят изгубено папгалче
Аз познавам приятел което също си намери вълнесто папагалче и сега го е вазпитал доста добре
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

blue_mag1c
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 06 Ное 2008
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Ноември 2008, 20:21:58    Заглавие: Отговорете с цитат

дам и моя е въспитан ся докато няма глетка като му е студено се мушка в дрехите на топло
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

blue_mag1c
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 06 Ное 2008
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Ноември 2008, 21:04:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Ама той много яде а вода не пие въобще как да го накарам да пие вода иначе като яде е много спокеон на 20 см от мен яде и не се плаши докато пиша и си е направил в дрехите нещо като хралупа и там спи много е умен вече си има и клетка ама е малка като къща е и храна само водата е проблем ако можете да ми кажете нещо помощт ще ми трябва сега мисля няква пойлка да му купя
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Lexso
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2008
Мнения: 72
Местожителство: гр.Смолян

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Ноември 2008, 10:05:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ще е хубаво да му купиш поилка, но тои си пие просто папагалите не можеш да ги забележиш кога пият, а и ако го правят това е в много малки количества.
Да не забравяш да му сменяш водата всеки ден защтото тои се нуждае от прясна вода.
Аз не я сменам защтото живея в планината и тук водата е по чиста.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Ноември 2008, 14:01:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Какъв цвят е папагала и от къде си?
_________________
Тук може да качвате снимки на вашите птици или каквото искате.

<object></object
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

blue_mag1c
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 06 Ное 2008
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Ноември 2008, 16:49:22    Заглавие: Отговорете с цитат

От село Труд съм папагала е жълт има малко зеленичко и има черни райета много е хубав даже мисля да купя още един да си правят компания ,но ще ми трябва по голяма клетка.. Незнам ще видим ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

blue_mag1c
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 06 Ное 2008
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Ноември 2008, 20:10:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами какво да правя като си лягам в стаята става студено и на папагала като му е студено преди се мушкаше в дрехите и спеше там ,но сега е в клетка и се чудя дали да не завия клетката с няква дреха ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vanko1
Активен
Активен



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 23 Окт 2007
Мнения: 91

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Ноември 2008, 21:19:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами може да го покриваш с някакво одеало.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Ноември 2008, 21:38:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Не го покривай плътно. Все пак трябва да влиза въздух от някъде. А и избери нещо възможно най-гладко, за да не си закачи крачетата на покривалото.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

blue_mag1c
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 06 Ное 2008
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Ноември 2008, 9:50:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Ок ще измисля нещо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

blue_mag1c
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 06 Ное 2008
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Ноември 2008, 18:28:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Започвам с хваленето Smile ... Вече имам второ папагалче този път си го купих мъжко е ,а  другото е женско купих им хубава клетка храна креда и т.н. женската много хареса мъжкия ама него нещо все още го е срам иначе всичко им е перф за сега мисля да купя и за стаята клетка и като ги пускам да си кацат там ,но това по нататък .. Ще кача и снимки скоро
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Lexso
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2008
Мнения: 72
Местожителство: гр.Смолян

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Ноември 2008, 18:45:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито за новото ти папагалче!
Ще се радваме да видим и снимки
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

blue_mag1c
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 06 Ное 2008
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Ноември 2008, 11:29:01    Заглавие: Отговорете с цитат

ще ги снимам обещавам ,но да ви кажа от както са две направо полудяват по цял ден пилката и скачат като луди незнам защо но мъжкия понякога като започне да се движи супер бързо направо полудява пощят се и се целуват по цял ден много са яки Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Ноември 2008, 12:31:30    Заглавие: Отговорете с цитат

От къде купи клетката?
_________________
Тук може да качвате снимки на вашите птици или каквото искате.

<object></object
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

mirkata555
Нов
Нов


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юли 2010
Мнения: 14
Местожителство: Сливен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Юли 2010, 2:45:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Майка ми веднъж си стояла в нас и чула някакво чуруликане, което не спирало. Излязла навън и видяла един папагал Жако да се разхожда по терасата Взела го и го подари на братовчедите които имат Корела. Оказа се, че намереният папагал е възпитан и опитомен, качва ти се на пръста, като му махаш с ръка започва да пее, следи братовчедка ми и като го целуваш и той те целува. Много е възпитан и забавен. (малко по-късно ми подариха 1вия ми вълнист папагал )
_________________
Шишо и Яшо - 2 мъжки обичащи се папагала Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Юли 2010, 13:38:25    Заглавие: Отговорете с цитат

По същия начин братовчед ми си намери вълнисто папагалче в градинката до нас, точно на рождения си ден. Беше много дружелюбно и дори нахално, кацаше по главата на всеки, който е в къщата и понякога гризеше ушите доста жестоко. За съжаление избяга и от тях. Вуйна ми излязла на терасата без да усети, че папагалчето е на рамото и и то избягало.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети