Клетка

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Обзавеждане : Клетка и аксесоари
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

blue_mag1c
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 06 Ное 2008
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Ноември 2008, 18:00:59    Заглавие: Клетка Отговорете с цитат

Моля предложете някаква евтина и голяма клетка да може да събира 2 вълнисти папагалчета (защото мисля да си копувам второ) и да е до най-много 30 лева


П.С. Колко струва 1 вълнисто папагалче
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Ноември 2008, 18:00:59    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Ноември 2008, 19:28:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако си от Тракия можеж да идеш до пазара до Форум Тракия. Там има зоомагазин. Или срещу пазара се намира зоомагазин Амазония. Аз от там си купих клетка за около 20 лв. Едно вълнисто папагалче струва към 15 лв.

П.С. Ти ли ми писа в Хановете?
_________________
Тук може да качвате снимки на вашите птици или каквото искате.

<object></object
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Ноември 2008, 15:22:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво стана?
_________________
Тук може да качвате снимки на вашите птици или каквото искате.

<object></object
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

blue_mag1c
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 06 Ное 2008
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Ноември 2008, 19:11:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Да аз ти писах сега нямам време да ходя до този магазин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

pavel0708
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 02 Окт 2018
Мнения: 1
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Октомври 2018, 16:44:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Има много изгоден магазин намиращ се до McDonald's на Цариградско шосе срещу The Mall!

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Вижте уебсайта си в топ резултатите на Google: SEO оптимизация
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

s.tashev
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Окт 2018
Мнения: 2
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Октомври 2018, 19:42:47    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз се интересувам от закупуването на гояма клетка за моите канарчета. Докато правех SEO оптимизация ми излезнаха много реклами, но не посмях да купя. Дайте няколко предложения и ако знаете в какви ценови диапазони обикновенно вървят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес

YassBG
Напредва
Напредва


Години: 33

Offline
Регистриран на: 19 Юни 2018
Мнения: 28

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Ноември 2018, 17:41:48    Заглавие: Отговорете с цитат

В по-големите зоомагазини има доста голямо разнообразие от клетки, трябва да се разходите повече, аз за моето канарче взех от един квартален магазин за животни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Клетка и аксесоари Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети