Счупено краче на вълнист папагал?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

senzar
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 05 Ное 2008
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Ноември 2008, 18:58:23    Заглавие: Счупено краче на вълнист папагал? Отговорете с цитат

Имам вълнисто папагалче. Преди няколко дни след като се прибрах от работа забелязах, че държи лявото си краче вдигнато и не стъпва на него. Всичките пръсчета са събрани напред и ако стъпва на това краче го прави като се подпира на по горната дълга кост. Иначе се храни и приказва но по рядко. Заведох го на трима ветеринари. Първия каза, че има прекъснат нерв и нищо неможе да се направи, да съм му давал витамин В. Втория каза, че е счупено и нищо неможе да се направи и да съм му давал калций ако мине добре ако ли не...... Третия каза общо взето същото. За да не цапа на задната стена на кафеза съм сложил едно парче плат. Предполагам, че се е закачил на него и от там се е получила травмата. Силно съм привързан към моя папагал. Вече стана на 9 г. Гледам го отлично. Най-важното приказва. Търся съвет! Скакво още бих могъл да му помогна. Моля!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Ноември 2008, 18:58:23    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Heis
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 09 Ное 2008
Мнения: 25

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Ноември 2008, 18:20:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам как може да се оправи освен да му даваш повече витамини и да не го пускаш от клетката да му даваш богата храна с сякакви витамини и тем подобни незнам чесно да ти кажа но и аз имам вълнисти папагалчета надявам се и моите да се научат да говорят и ти пожелавам искренно да ти се оправи папагалчето Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Пухкав гълъб
Нов
Нов


Години: 31

Offline
Регистриран на: 10 Ное 2008
Мнения: 5

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Ноември 2008, 21:43:36    Заглавие: Отговорете с цитат

пич гледал съм и гледам и все още гледам доста видове птици, минал съмпрез вълнисти папагалчета, корели, пъдпъдъци, киклици, патици, а сегагледам гълъби, ако крака наистина е счупен, наблюдавай дали има некрозана месото(дали има нормално кръвоснабдяване и дали е живо месото следсчупването), ако това се получи става инфекция и папагалчето се гътва,освен ако не се ампутира засегнатата част от крака, поне аз лично такасъм спасявал пъдпъдък, а други са омирали без тази процедува, разбирасе не мога да ти кажа какво точно да правиш, зависи от спецификата наслучая ти
_________________
скаипа ми е: petar.petkov92 , които има въпрос към мен да пише, кодова дума е гълъби или www.hanovete.com , двете ми любими неща Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети