Корела сама в къщи

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

sunyeos
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 14 Ное 2008
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Ноември 2008, 15:44:56    Заглавие: Корела сама в къщи Отговорете с цитат

Значи наложи ми се да отсъствам за 5-6 дена в къщи и оставих корелата ми Бобо сам в къщи исках да го оставя на един приятел който има папагал да го гледа или да го взема с мен но баща ми не та не!!!И го оставих в къщи д пълна купичка с вода и храна.И искам да ви попитам дали ще е жив докато се върна страшно много го обичам и си го бях обучил и не мога да се разделя с него.В момента сам извън града  и умирам от притеснение
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Ноември 2008, 15:44:56    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Ноември 2008, 15:48:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Не искам да те притеснявам, но цяла седмица... Без храна все ще издържи 2-3 дни, но без вода. Сложи ли му достатъчно много вода и храна? Няма ли кой да отиде и да му смени водата и храната на 2-3-ти ден и ще изкара?
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

sunyeos
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 14 Ное 2008
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Ноември 2008, 15:51:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми водата е в купичка около 250 мл и храната толкоз

RE:

Какво мислиш дали ще издържи той пие малко вода по прицип   но е доста лакомичък водата не в епруветка

Админ: Ползвай функциата edit!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Ноември 2008, 16:34:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че водата ще му стигне. Ще я изцапа, но не е такъв проблем. Той е сам, нали? И храната би трябвало да му стигне. Ти знаеш колко яде.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Lexso
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2008
Мнения: 72
Местожителство: гр.Смолян

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Ноември 2008, 16:37:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами всичко може да се случи. Моето вълнисто папагалче си беше изляло купичката като се върнах и беше прежадняло. Но все пак мен ме нямаше само 3 дни

Но според мен ще оцелее няма как да умре от скука а и ако си му закрепил купичката с вода няма страшно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

realniki
Активен
Активен


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Авг 2008
Мнения: 116
Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Ноември 2008, 13:04:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Никога не съм оставял птичката сама за повече от 2-3 дни.
_________________
Тук може да качвате снимки на вашите птици или каквото искате.

<object></object
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Ноември 2008, 20:04:56    Заглавие: Отговорете с цитат

А какво стана? Добре ли е?

П.П.: Аз съм ги оставял за по 1-2 дни без надзор, а при по-дълги отсъствия винаги е имало кой да ги наглежда.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Nasya
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 04 Яну 2009
Мнения: 18
Местожителство: Шумен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Януари 2009, 16:16:50    Заглавие: Отговорете с цитат

И на моята не и се отразява добре, когато отсъствам, въпреки, че има кой да я гледа, майка ми казва, че нито пее, нито крещи, както обикновено. Май се адаптират по-трудно към останалата част от семейството. А когато се върна е като малко дете - пее, танцува, всякаш се радва... Май не е много добре да се оставят сами за дълго време.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

sunyeos
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 14 Ное 2008
Мнения: 3

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Януари 2009, 1:26:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Писането на кирилица е задължително!Въобще бях забравил да ви кажа за форума просто нямам време да беше добре водата имаше още малко дори и храната не беше сваршила и така
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети